HMS İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
HMS
Telefon
0 232 462 41 .. / Faks: 0 232 462 41 .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Yenikale Mah. Kantarcı Sk. No: 14 Kat: 3 D:6 Narlıdere / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 1167 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

HMS Mühendislik Müşavirlik ve İnşaat Limited Şirketi 2010 yılında Uluslararası ölçekte çalışan Genel Müteahhitlere kaba ve ince yapı kalemlerinde taahhüt hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş olup şirket ortaklarının aynı alandaki faaliyetleri 1993 yılı öncesine dayanmaktadır. Şirketimiz, genel olarak Konut Kompleksleri, İş Merkezleri, Villalar, Oteller, Kongre Merkezleri, Kamu Binaları, Sanayi Yapıları gibi prestijli projelerin Yapısal Kaba İnşaat İşleri ve Mimari İnce İşleri’ni yapmaktadır. HMS, yurtdışında Türk Müteahhit Firmaları tarafından yüklenilen birçok projede alt yüklenici olarak başarılı bir rol üstlenmiştir.

HMS, 2010 yılında bir Taahhüt Firması olarak genç yaşlardan itibaren çekirdekten yetişen iki kardeş olan Hüseyin Saltık ve Metin Saltık ile İnşaat Yüksek Mühendisi Murat Erden tarafından kuruldu. Başarı hırsı, kollektif çalışma ve yılların verdiği deneyim ile HMS uluslararası arenada birçok prestijli projeyi başarı ile tamamladı. HMS, profesyonelliği, yaratıcılığı, dürüstlüğü ve deneyimli profesyonellerden oluşan kadrosu ile kurulduğu günden bugüne sağlam adımlarla büyümüş, ve bugün inşaat sektöründeki saygın yerini almıştır. Sektördeki gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından takip eden yönetim kadromuz, idari tecrübemiz ve güçlü finansal yapımız ile şirketimiz ileride de sektörün liderlerinden olmaya devam edecektir.

HMS, her zaman için üstlendiği projeleri en yüksek kalitede, en az maliyetle, ve planlanan iş programından daha kısa sürede, ve iş güvenliğinden kesinlikle taviz vermeden bitirmeyi amaçlar ve bunu başarır. Branşımız gereği projelerimizde idari kadromuz ve mühendislerimiz dışında kalan personelimiz genel olarak formenler, inşaat ustaları ve düz işçilerden oluşmaktadır. HMS’nin kullandığı bu direk personel dünyanın birçok bölgesinde yerel olarak temin edilmektedir, ve tamamına yakını HMS’nin eski projelerinde deneyim kazanmışlardır. Türkiye ve Avrupa Bölgesinde Türk, Orta Doğu’da Hintli, ve Asya Bölgesinde Türki Cumhuriyetlerden gelen personel HMS tarafından istihdam edilmektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
HMS İnşaat
 Adres
Yenikale Mah. Kantarcı Sk. No: 14 Kat: 3 D:6
Narlıdere / İZMİR
 Telefon
0 232 462 41 .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://www.