Hürdem Yapı Dekorasyon


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Bayram Emre
Telefon
0 232 ... .. .. / Faks: 0 232 ... .. .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
4051 Sk. No:119/A Yeşilova Bornova / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www
İlanlar
İlanları Gör
 2066 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Firmamız Hürdem Yapı Dekorasyon 1999 yılında İnşaat sektöründe dekorasyon ve tadilat işletmesi olarak İzmir’ de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana İzmir'de Dekorasyon sektöründe geniş ürün yelpazesi, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinden taviz vermeden hizmet vermektedir. Kaliteli üretim en önem verilen konuların başında olduğu için CE standartlarına uygun uygulama yapılmaktadır. Bundan sonrada aynı standartlar çerçevesinde hizmetlerine devam edecektir.

MİSYONUMUZ;

Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.


VİZYONUMUZ;

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir "MARKA" olmak.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Hürdem Yapı Dekorasyon
 Adres
4051 Sk. No:119/A Yeşilova
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://www