İzka İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Azat Yeşil
Telefon
0 312 442 62 33 / Faks: 0 312 441 49 60 / GSM:
Adres
İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:101/1 Kızılcaşar Gölbaşı / ANKARA
E-Posta
info@izka.com.tr
Web Adresi
http://izka.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3709 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1995 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan İzka İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İzka İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

İzka ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

Azat YEŞİL
Yüksek Mimar
Yönetim Kurulu Başkanı


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
İzka İnşaat
 Adres
İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı No:101/1 Kızılcaşar
Gölbaşı / ANKARA
 Telefon
0 312 442 62 33 /
 Web
http://izka.com.tr