Karlis Alçı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Karavil Grup
Telefon
0 412 345 01 25 / Faks: 0 412 323 33 46 / GSM:
Adres
Elazığ Karayolu Organize Sanayi Bölgesi 17. Cad. No: 8 Yenişehir / DİYARBAKIR
E-Posta
info@karlis.com.tr
Web Adresi
http://www.karlis.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2695 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1973’te küçük bir işletme olarak elektrik ve taahhüt işleri yapmak üzere çıktığımız yolda, Karavil Yapı Grup şirketleri olarak; Karavil Çimento, Karlis, Asvil, Karboss markaları, Karavil Gayrimenkul, Ceylan Karavil Alışveriş Merkezi ve Oteli, Aqua Diyarbakır tünel akvaryumu ile giderek büyüyen ve güçlenen bir aile olduk. 50 milyon Euro yatırım ve 85.000 m2 kapalı alanı ile Türkiye'nin en büyük entegre tesislerinden birini hayata geçirdik.
Karlis ve Asvil markaları ile bims, toz alçı, yapı kimyasalı, kalsit, alçı plaka, karopan ve profil ürünlerini; ileri teknoloji ile üreterek sektörün hizmetine sunduk. Araştırmacı, yenilikçi yönetim anlayışımız ve konusunda uzman ekibimizle yarının ürünlerini bugünden tasarladık.
Sağlıklı, ekonomik, dayanıklı ürünlerin analizini yaparak ve üretim sahasımızı sürekli geliştirerek 140 farklı ürün tasarladık. Kimyasal yapısı nedeniyle mikrop barındırmayan alçı; insan cildiyle aynı ph değerine sahip, sağlıklı, nem tutmayan, ısıya dayanıklı, üstün yalıtım özellikleri olan ve birçok sektör tarafından tercih edilen bir üründür. Karavil Yapı Grubun ana üretim konusunu da alçı oluşturmuştur.
Üretilen tüm ürünler kalite kontrol ekibinin testlerinden geçerek, tüketiciye kaliteli ve sağlıklı ürünlerin ulaşması Karboss lojistik tarafından yılda 21.000 araçlık sevkiyatla sağlanmaktadır. Yapı üretimi ve lojistik alanları dışında Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park ile bölgenin sosyal hayatına alternatifler oluşturduk. Ayrıca 180 yatak kapasiteli 4 yıldızlı Ceylan Karavil otelini de halkımızın hizmetine sunduk.2171 m2'lik alana sahip Doğu ve Güneydoğu'nun en büyük tünel akvaryumuyla halkımızın sosyal yaşamına renk kattık.
Tüm bunların yanında çocuklarımızın ve şehrimizin geleceğine yaptığımız yatırımlarla sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirdik. İnsanın olduğu her yerde insanlarımız için insanca üretiyor bu emekte payı olan herkese teşekkür ediyoruz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Karlis Alçı
 Adres
Elazığ Karayolu Organize Sanayi Bölgesi 17. Cad. No: 8
Yenişehir / DİYARBAKIR
 Telefon
0 412 345 01 25 /
 Web
http://www.karlis.com.tr