KLC Mimarlık İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
KLC
Telefon
0 312 484 24 84 / Faks: 0 312 484 24 84 / GSM:
Adres
Karşıyaka Mah. 591. Cad. No:5/35 Akyurt / ANKARA
E-Posta
info@kugugolu.com
Web Adresi
http://www.kugugolu.com
İlanlar
İlanları Gör
 4534 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Doğanın içinde yaşayın…

Güne doğanın içinde başlayıp onun bir parçası olarak devam edeceğiniz Kuğu Gölü Villaları’nda tüm detaylar düşünüldü. Villanızın her köşesi sizin için en ince ayrıntısına kadar deneyimli mimarlar eşliğinde özenle tasarlandı.


Kuğu Gölü Villaları’nda yatay yaşam konseptimizin giriş katında salon, günlük oturma odası, mutfak, kış bahçesi, misafir yatak odası ve home ofis konforundaki çalışma odanız günlük tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Salondan verandaya açılan çift yönlü şömineniz, kır hayatını ve bahçe keyfini kış boyunca da sürmenizi sağlayacak. Üst katta ise hepsi ebeveyn formatında duş ve tuvaletli yatak odaları, göl manzarasını doyasıya seyredeceğiniz geniş teras, gecelik ihtiyaçlarınız için mini mutfak ve uyku öncesi okuma seansları için huzurlu bir sofa sizi bekliyor.

Kuğu Gölü Villaları bodrumlu ve bodrumsuz olarak tasarlandı. Bodrumlu villalarda 100 m2’lik bir hobi odası tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya, home sinema olarak seyir keyfinize ortak olmaya, Türk hamamı olarak da dinlendiriciliği ile ruhunuzu kuşatmaya hazır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
KLC Mimarlık İnşaat
 Adres
Karşıyaka Mah. 591. Cad. No:5/35
Akyurt / ANKARA
 Telefon
0 312 484 24 84 /
 Web
http://www.kugugolu.com