Kocalar Yatırım


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Resul Koca
Telefon
0 312 528 10 40 / Faks: 0 312 528 10 76 / GSM:
Adres
Esenboğa Havalimanı Yolu 13. Km Pursaklar / ANKARA
E-Posta
info@bulvarankara.com.tr
Web Adresi
http://kocalar.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2625 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Grubumuz, Pursaklar’da kalite ve konforu arayanlara çok değerli projeler sunmaktadır.

Konut sektöründe en dikkat çeken fikirlerinden biri olarak Ankara Keçiören’de hayata geçirdiğimiz Başka Ankara projesi Pamuklar Ormanı’nın hemen yanı başındaki konumu ve yenilikçi mimarisiyle öne çıkmaktadır. Projede 1+1’den 4+1’e kadar konutların yanı 29 adet villa da bulunmaktadır. Başkentin en konforlu projesi olma amacıyla yola çıkan projede yatayda, dikeyde ve ortak bölümlerde üstün ses yalıtımı, her dairede lamine balkon camları ile engelsiz panoramik görüntü, site sakinlerinin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecek bulvar mağazaları yer almaktadır. Başka Ankara’nın kule bloğunun 26. katında eşsiz manzaraya sahip Başka Lounge Cafe konumlanmıştır. Kocalar Başka Ankara projesinde satışlar Ekim 2016’da başlamıştır.

Kocalar Bulvar Ankara… Pursaklar Bulvarı’nda, 27.000 m²’lik alanda yükselen yepyeni bir çekim merkezi olması hedeflenmiştir. Pursaklar Hastanesi ve şehir merkezine yakınlığı, prestij ve konfora yeni kriterler getirecek sosyal donatıları, bulvar mağazalarıyla çok özel bir yaşam projesi, Pursakların yeni sembolü konumundadır.

Yıllarca gönül verdiğimiz, bitmeyen bir enerji ile bağlandığımız ve artık işimizle özdeşleşen ismimizle, müşterilerimizin her zaman artan güveni ile köklü bir marka olmanın gururuyla çalışıyoruz.

Öncü ruhumuzla üretimini yaptığımız her ürünü veya projeyi lider görmek istiyoruz. Yaşamın kalitesini arttırmak ve en iyi hizmeti verebilmek azmiyle her zaman kendimizi yeniliyoruz.

Biliyoruz ki; insanlar hayatı her şeyiyle daha fazla yaşamayı hak ediyor.

Resul KOCA

Genel Müdür


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Kocalar Yatırım
 Adres
Esenboğa Havalimanı Yolu 13. Km
Pursaklar / ANKARA
 Telefon
0 312 528 10 40 /
 Web
http://kocalar.com.tr