Kreatif Mimarlık


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Aydan Volkan
Telefon
0 212 284 05 15 / Faks: 0 212 284 05 10 / GSM:
Adres
Hacı Adil Caddesi Asma Sokak No:1 - 1.Levent 34330 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@kreatifmimarlik.com
Web Adresi
http://kreatifmimarlik.com
İlanlar
İlanları Gör
 3278 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Kreatif Mimarlık İstanbul’da mimar Aydan Volkan, mimar Selim Cengiç ve inşaat mühendisi Mehmet Cengiç tarafından kuruldu. Kurulduğu 1995 yılından beri nitelikli inşa edilmiş, zamana direnen ve dikkatle tasarlanmış kentsel, mimari ve iç mimari ölçeğinde pek çok ulusal ve uluslararası projeye imza attı.

Tamamlamış olduğu tüm projelerinde, şehir planlama, mimari, iç mimari, peyzaj, aydınlatma ve ilgili mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren Kreatif Mimarlık’ın çalışmaları farklı disiplinler arasındaki tasarım koordinasyonu, katı bütçe ve iş programı kontrolü ve verimli proje yönetimi ile en iyi mimari kalitenin sağlanması esaslarına dayanmaktadır. Tasarımı üstlenilen sağlık projelerinde medikal mekânsal planlama hizmetinin yanı sıra tüm projelerinde işverenlerine bakım ve işletme maliyetlerini düşürecek şekilde sürdürülebilirlik konusunda da danışmanlık veren Kreatif Mimarlık, geçici trendler ve tasarım eğilimlerinden uzak, değerini kullanıcı memnuniyetinden alan “zamansız” mimari üzerine odaklanmaktadır.

İnsanlara ve çevreye olumlu etkisi olan, yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel binalar tasarlamayı amaçlayan Kreatif Mimarlık, her proje için öncelikle işverenin hedefleri ve mevcut durumda talep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını dikkate alır ve bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir. Tüm projelerin ön konsept aşamasından planlama, yapım ve tamamlanma aşamasına kadar olan her aşamasında ofis yöneticileri ve proje liderleri birlikte çalışır. İşverenleri ve danışmanları ile hiyerarşik olmayan bir ilişki geliştirerek işin gerektirdiği en iyi çözümleri ortak akılla bulmayı tercih eden Kreatif Mimarlık, başarılı projelerin takım çalışması ile zenginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem verir.

Kreatif Mimarlık, bugüne dek tecrübeli ekibi ve devamlı çalıştığı farklı disiplinlerdeki danışmanları ile birlikte yaklaşık beş milyon metrekareden fazla ofis, sağlık, eğitim, turizm, ticari ve konut projesini başarı ile tamamlamıştır. Sağlık ve eğitim komplekslerinin yanı sıra konaklama ve ofis binaları konusunda uzmanlaşmış olan Kreatif Mimarlık, aynı zamanda fit-out, endüstriyel yapılar, karma kullanımlı veya tekil konut projeleri ve ticari fonksiyonlu yapıların da mimarlık ve iç mimarlık projelerini üstlenmektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Kreatif Mimarlık
 Adres
Hacı Adil Caddesi Asma Sokak No:1 - 1.Levent 34330
Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 284 05 15 /
 Web
http://kreatifmimarlik.com