Kuzu Toplu Konut İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kuzu
Telefon
0 212 663 26 .. / Faks: 0 212 663 26 .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Kuzu Plaza, Yeşilköy Caddesi No: 19 34153 Florya Bakırköy / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
kuzugrup
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 1366 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Temel felsefesi sağlam, sürdürülebilir, fonksiyonel ve estetik yaşam alanları üretmek olan Kuzu Grup, kuruluşundan bu yana imzasını attığı toplu konut alanları, okullar, hastaneler ve resmi binalarla tüm yurtta kalkınmanın temel dinamiklerine katkıda bulunmuştur. Grubun ürettiği yapılarda kalite ve güvenliğe verdiği önem, inşaat sektöründe yer alan diğer firmalar için örnek teşkil etmektedir.

Kuzu Grup’un yenilikçi vizyonu ve özgün fikirlerini yansıtan İstanbul ve Ankara’daki prestijli konut projeleri, yarattığı değer ve kalitenin yanı sıra ustaca yürütülen pazarlama stratejisi ve satış rakamlarıyla da ses getirmiştir. Grubun İstanbul’da Spradon Evleri, Spradon Kuleler, Spradon Teras Evler, Spradon Residence, Spradon Quartz, Spradon Vadi, Divan Residence, Ankara’da Park Vadi Evleri, Park Vadi Premium, Park Vadi Batı evleri, Divan Konutları ve Divan Alışveriş Merkezi gibi projelerinin kalitesi, konforu, yaşam ve yeşil alanları ile hak ettiği başarıyı kısa sürede yakalamıştır. Kuzu Grup konut kavramına getirdiği yenilikleri, çevre dostu yapıları, farklı mimari tasarımları, yarattığı sürdürülebilir yaşam alanları ile herkesin hayalindeki konutlarda aranılan marka olmuştur.

Kuzu Grup, 2014’te biri İstanbul ve diğer ikisi Ankara’da olmak üzere üç mega proje başlatmıştır. İstanbul Ataköy’de yer alan, İstanbul’un denize sıfır tek premium projesi olan, Qatari Diar ortaklığında inşa edilen SeaPearl Ataköy ve Ankara’daki ilk Leed Gold hedefli proje olan Kuzu Effect ve Kumru Ankara projeleri ile Grup, sektörde haklı bir şekilde edinmiş olduğu saygın konumu pekiştirmeyi hedeflemektedir.

Kuzu Grup, Engineering News Record (ENR)’ın yayınladığı, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesinde 2015’ten bu yana yer alarak 21 basamak yükselmiş ve 130. sırada yer almıştır.

2015 ve 2016 Forbes Türkiye’nin hazırladığı “İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesi” listesinde en yüksek getirili proje SeaPearl Ataköy seçilmiştir.

Gayrimenkul üretiminin yanı sıra arıtma ve altyapı alanında da öncü bir konuma sahip olan Kuzu Grup, 2003’den 2013’e kadar 10 yıl boyunca İstanbul’daki tüm İSKİ atık su arıtma tesislerini işletmiştir. İşletmenin yanı sıra son 10 yıl içinde İSKİ ve ASAT’ a ait en büyük atık su arıtma tesislerinin de proje dizayn ve inşaat işlerini Kuzu Grup gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin atık su ve içme suyu arıtma alanında tek, en büyük özel işletmecisi olan Kuzu Grup, 2017 yılında Türkiye’nin BUSKİ dahilindeki ilk ve tek çamur yakma ve enerji elde etme tesisinin dizayn ve inşasını tamamladıktan sonra işletmesine almıştır. Grup, 2016 yılında kazandığı ihale ile İran’ın en büyük atık su arıtma tesisi statüsüne sahip olan Batı Tahran Atık Su Arıtma Tesisinin 2017 yılında proje dizaynı ve inşaatına başlamıştır. İSKİ ‘ye ait tüm İstanbul Avrupa yakasında yer alan atık su arıtma tesislerinin tamamının ve Bursa’da BUSKİ’ ye ait tüm içme suyu ve atık su arıtma tesislerinin işletmesini aktif olarak üstlenmektedir. 2017 sene sonunda ise İSKİ Baltalimanı Atık Su Arıtma Tesisinin inşaat işi ihalesini kazanmıştır.

2013 yılında yurtdışında tamamladığı 20 bin konutluk İran Mesken Meher- Parand projesiyle de kendinden söz ettiren Kuzu Grup, yine İran Mesken Meher projesine dahil Pardis şehrinde 37.000 konut, Cezayir’de ise Blida, Reghaia, Khemis El Khechna şehirlerinde toplamda 21.600 konutluk projelerin inşasını devam ettirmektedir.

Tüm faaliyet alanlarındaki izlediği vizyonda “sürdürülebilirlik” anlayışını benimsemiş olan Kuzu Grup, insanlığın refahı ve daha yaşanabilir bir dünya için aralıksız çalışmayı sürdürecektir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Kuzu Toplu Konut İnşaat
 Adres
Kuzu Plaza, Yeşilköy Caddesi No: 19 34153 Florya
Bakırköy / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 663 26 .. / 0 532 ... .. ..
 Web
http://www.