Mavitaş Prefabrik A.Ş.


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Şener Yaşar
Telefon
0 232 877 20 00 / Faks: 0 232 877 24 82 / GSM:
Adres
Kemalpaşa O.S.B. Mah. İzmir - Ankara Asfaltı Cad. No:5/2 Kemalpaşa / İZMİR
E-Posta
info@mavitasprefabrik.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 1301 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Mavitaş Prefabrik A.Ş.2012 yılında İZMİR Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, İzmir-Ankara Devlet Karayolu üzerinde 6.000 m2 kapalı, 49.000 m2 açık olmak üzere toplam 55.000 m2 alanda Prefabrike ve Öngerilmeli Prefabrike Beton / Betonarme Yapı Elemanları üretimi yapmak üzere kurulmuştur.

Şirketimizin temel kalite stratejisi, Dünya’ da hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli hizmet standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ulusal piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır.

Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Mavitaş Prefabrik A.Ş.
 Adres
Kemalpaşa O.S.B. Mah. İzmir - Ankara Asfaltı Cad. No:5/2
Kemalpaşa / İZMİR
 Telefon
0 232 877 20 00 /
 Web