Nasır İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Necip Nasır
Telefon
0 232 262 99 88 / Faks: 0 232 262 99 40 / GSM:
Adres
529 Sokak, No:2 Güneşli, 35270 Konak / İZMİR
E-Posta
info@nasir.com.tr
Web Adresi
https://www.nasirgroupinsaat.com
İlanlar
İlanları Gör
 2604 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1992 yılından bu yana inşaat faaliyetlerini sürdürmekte olan NASIR, konut, toplu konut, rezidans, sanayi yapıları, işyerleri, sanayi sitleri, sağlık tesisleri inşa etmekte ve tüm bu ürünlerinde altyapı imalatları gerçekleştirmektedir. Bütün imalatlarında; plan ve projelerinin hazırlanması, altyapı işleri, yapısal inşaatların gerçekleştirilmesi, çevre düzenlemesi işlerin NASIR’ın deneyimli kadrolarınca gerçekleştirilmektedir.

​Geniş bir yelpazede hizmet veren şirket, tüm branşlarda kaliteli ve bilimsel doğrular ışığında imalatlarını gerçekleştirmektedir.

​Tüm çalışmalarında doğaya saygıyı, insan sağlığını ve insan güvenliğini ön planda tutan şirket, üretimin yapıldığı lokalizasyonda yerel ve ulusal yasal mevzuatın gereklerine uygun çalışmalar yapmaktadır.

İnşaatın gerçekleştirileceği yerin jeolojik özelliklerinin ve zemin yapısının tespiti sonrası uzman mühendisler tarafından hazırlanmış projelerde, standartlara uygun, doğru malzeme seçimi ve tekniğine uygun olarak gerçekleştirilen imalatlar büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

​NASIR, bu güne değin gerçekleştirdiği tüm taahhütlerini zamanında, planlanan bütçeye uygun bir şekilde tamamlamıştır. Gerçekleştirilen tüm projelerde zaman ve maliyet hesaplamaları, her koşulun göz önüne alındığı titizlikle hazırlanan iş programına tam uyumla sağlanmaktadır.

​Şantiyelerinde, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında yüksek hassasiyet gösteren NASIR, meydana gelebilecek iş kazalarının engellenmesi için her türlü tedbiri maliyet gözetmeksizin almaktadır.

​Teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak gerçekleştirilen tüm projelerinde NASIR, yeni yaşam ve çalışma alanları üretmeyi titizlikle sürdürmektedir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Nasır İnşaat
 Adres
529 Sokak, No:2 Güneşli, 35270
Konak / İZMİR
 Telefon
0 232 262 99 88 /
 Web
https://www.nasirgroupinsaat.com