Nedimoğulları İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ned
Telefon
0 312 314 39 40 / Faks: 0 312 358 25 30 / GSM: 0 542 519 50 00
Adres
Güçlükaya Mah. Zileliler Cad. No:16 Keçiören / ANKARA
E-Posta
info@nedimogullari.com.tr
Web Adresi
http://www.nedimogullari.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3192 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Şirketimizin temeli 1974 yıllarına dayanmakta olup, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile şirketimiz inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır.

Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen,

Depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten,

Kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan, ve Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Nedimoğulları İnşaat çalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir.

Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz.

Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışıla gelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar arsa sahibi, müşteri ve firmamız menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır. Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasada yerini almıştır.

Biz, büyümekte olan bir firma olarak güçlü ve sağlam adımlarla yolumuza hızla devam ediyoruz. Firmamız ne kadar büyürse ülke ekonomisine ve iş sahasının genişlemesine o kadar katkıda bulunmuş olacaktır. Biz bu günlere şirketimiz çalışanları ile paylaşarak, güç birliği yaparak geldik ve gücümüzü aile şirketi olmamızdan, birbirimize, çalışan personelimize ve müşterilerimize güvenmekten alıyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Mühendislik
Mimarlık
Müteahhitlik (Yap-Sat, Konut Yapımı, İş Merkezleri. vs)
Taahhüt İşleri
Sigorta Aracılık Hizmetleri (Aksigorta-Allianz sigorta A yetkili Acenteliği)

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Nedimoğulları İnşaat
 Adres
Güçlükaya Mah. Zileliler Cad. No:16
Keçiören / ANKARA
 Telefon
0 312 314 39 40 / 0 542 519 50 00
 Web
http://www.nedimogullari.com.tr