Nesa Sistem Yapı Ürünleri


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kani Akkuş
Telefon
0 216 ... .. .. / Faks: 0 216 ... .. .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Turgut Özal Bulvarı Denizer Sokak Çekmeköy / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
info@
Web Adresi
https://
İlanlar
İlanları Gör
 1421 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Dünyanın en büyük yalıtım ürünleri üreticilerinden Marma Polskie Folie’nin Türkiye Distribütörü

1991 yılında kurulan Polonya merkezli Marma Polskie Folie Sp.z o.o. firmasının Türkiye’deki yetkili distribütörü ve satıcısı olan Nesa Sistem, yapı sektöründe faaliyet göstermektedir. Nesa Sistem yenilikçi bakış açısı, avantajlı fiyatları ve kusursuz hizmet anlayışı ile sektöre öncülük etme konusunda hızla gelişmeye devam etmektedir.

29 yıllık deneyime sahip Marma Polskie Folie firmasının kaliteli ürün hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini esas alan Nesa Sistem, çalışmalarını bu vizyon ile sürdürmektedir.

Nesa Sistem, inşaat sektöründe yalıtım için kullanılan İzolasyon ve İnşaat Filmlerinin hem distribütörlüğünü hem de satışını yapmaktadır. Kaprotex markası altında Çatı ve Cephe Örtüleri, Islak Hacim Tekstil Membranları ve Su Yalıtım Bantları ürünlerinde yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Güvenilirlik, esneklik ve yenilikçilik temel değerleri ile Nesa Sistem, iş ortaklarıyla güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler oluşturarak geleceği onlarla şekillendirmeyi hedeflemekte ve onlara özel esnek çözümler geliştirmektedir.

Kani AKKUŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Nesa Sistem Yapı Ürünleri
 Adres
Turgut Özal Bulvarı Denizer Sokak
Çekmeköy / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
 Web
https://