NHM Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Hakan Bey
Telefon
0 312 473 .. .. / Faks: 0 312 473 .. .. / GSM: 0 533 ... .. ..
Adres
Birlik mahallesi 448. Cad. 53/6 Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 2527 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

NHM İnşaat, 2001 yılında Rusya merkezli İris Construction ile Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da iş yapan GAMA, Koray İnşaat, ENKA ve Rönans gibi belli başlı firmaların taşeronluğu ile ilk başarılarına imza atmıştır.
Müteahhit olarak ilk işini 2007 yılında, yine yurt dışında yapan NHM İnşaat, Moskova Ratm Holding’in okul projesi ile kalite, güven ve uluslararası standartlar konusunda adını ispat etmiştir. Daha sonraki yıllarda, Türk firmalarının büyük projelerini “Anahtar teslimi” ile zamanında ve kaliteli olarak teslim etmeye devam etmiştir.
2014 yılında yabancı sermayeyi de bünyesine alan NHM İnşaat halen endüstriyel tesis, ticari bina, ve konut inşaatında yurt içi ve yurt dışında; kalite ve güvene dayalı faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz
Globalleşen dünyada ülkemizin gücünü temsil etmek; gerek yurt içinde gerek yurt dışında kalite ve güvene dayalı “konsept” tarzımızı yaratarak alanında “Marka” ve öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz
İnsana, aileye, çevreye ve bilgiye önem veren endüstriyel, ticari ve sosyal yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir dünyaya katkıda bulunmaktır.

FİRMANIN REFERANSLARI

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
NHM Yapı
 Adres
Birlik mahallesi 448. Cad. 53/6
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 473 .. .. / 0 533 ... .. ..
 Web
http://