Nurol İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Nurettin Çarmıklı
Telefon
0 212 286 80 10 / Faks: 0 212 286 80 11 / GSM:
Adres
Nurol Plaza, Büyükdere Caddesi No:255 Kat:19- 34485 Maslak Sarıyer / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@nurolinsaat.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 10598 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Nurol Şirketler Topluluğu’nun ilk ve lider şirketi olan Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş., 1966 yılında uluslararası genel müteahhitlik firması olarak kurulmuş ve faaliyetinin başlangıcından bu yana büyük çaplı ve yüksek teknoloji ürünü birçok uluslararası proje ile adını duyurmuştur.

1980-1990 döneminde Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş., uluslararası platformlardaki faaliyetlerini, gerçekleştirdiği Mühendislik-Tedarik-İnşaat esaslı “Anahtar Teslimi” projeler ile petrol üreticisi ülkelere, özellikle Suudi Arabistan Krallığı’na kaydırmış ve ulaşılan başarı seviyesi ile Uluslararası Türk Müteahhitler arasında üstün bir pozisyon kazanmıştır. 90’lı yıllarda ise, ulaşılan pozisyonun da bir sonucu olarak, Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. uluslararası faaliyetlerini, alt şirketleri aracılığıyla Rusya Federasyonuna ve Bağımsız Devletler Topluluğu üyesi ülkelere yöneltmiştir. 1991 yılında, Sovyetler Birliği’nin dağılmasından yalnızca bir yıl sonra, Türkmenistan’da ilk taahhüt projesi yükümlülük altına alınmış ve bölgede faaliyete geçen ilk batılı şirketler arasında yer alınmıştır. 2000'li yıllara gelindiğinde ise Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkeleri ilgi sahasının odağı haline gelmiş, bu dönem süresince yurt dışı çalışmalara paralel olarak yurt içi çalışmalar da tüm hızıyla devam etmiş, Türkiye'nin önde gelen üstyapı ve altyapı yatırımları çerçevesinde pek çok proje referanslar arasına katılmıştır.

2016 yılı itibariyle, Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.’nin faaliyet sahası, üstün teknolojik ve idari altyapısı, inşaat sektöründeki lider pozisyonu, 10.000’i aşkın teknik ve idari personeli, güçlü makina-ekipman parkı ve finansman temin kabiliyetlerine paralel olarak üç kıtada 15 ülkeye yayılmış bulunmaktadır. 1966 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş ve 2015 yılında İstanbul’da bulunan yeni genel merkezine taşınmış olan Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş., 40'a yakın bağlı şirket ve ortaklıktan oluşan Nurol Grubu’nun çekirdek şirketi olup, 9 Milyar ABD Doları mertebesine ulaşan referans proje portföyü ve 10 Milyar ABD Dolarını aşan devam eden proje stoğu ile sektörünün hemen her dalında önemli projelere imza atmaya devam etmektedir. Nurol İnşaat, ABD’li Mc Graw Hill’e bağlı “Engineering News Record” tarafından yayınlanan Dünyanın En Büyük Küresel Müteahhitleri ve Dünyanın En Büyük Uluslararası Müteahhitleri listelerinin her ikisinde de yer almaktadır.

Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş, sahip olduğu geniş uzmanlık alanı ile, dünya genelindeki büyük çaplı altyapı ve üstyapı projelerinin başarı ile sonuçlandırılmasında önemli paya sahiptir. Nurol İnşaat’ın Merkez ve Projelerindeki faaliyetlerinin, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uygunluğu DakkS ve TÜRKAK akreditasyonuna sahip uluslararası bağımsız belgelendirme firması tarafından periyodik olarak denetlenerek belgelendirilmektedir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Nurol İnşaat
 Adres
Nurol Plaza, Büyükdere Caddesi No:255 Kat:19- 34485 Maslak
Sarıyer / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 286 80 10 /
 Web