Ontan İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Sait Tiğin Özmeydan
Telefon
0 232 435 24 83 / Faks: 0 232 461 47 88 / GSM:
Adres
Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No: 1 D: 215 Ontan Bayraklı Bayraklı / İZMİR
E-Posta
info@ontan.com.tr
Web Adresi
http://www.ontan.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 1807 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Ontan Grup 2006 yılında, inşaat fakültesindeki arkadaşlıklarını profesyonel iş hayatına taşıyan genç girişimci mühendisler tarafından kurulmuştur.

Global bir firma olma vizyonuyla çıkılan yolda, toplum için faydalı projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek veya dahil olmak misyon edinilmiştir.

Grubun ana şirketi Ontan İnşaat, taahhüt ve proje yönetimi alanında fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan işletmeye almaya kadar her safhada çağdaş teknolojiye dayalı hizmet verebilmektedir. Sahip olduğu teknik bilgi ve donanım doğrultusunda firma tarafından geliştirilen projeler profesyonelliğin ve mühendislik mimarisinin ön plana çıktığı çalışmalar olmaktadır.

Zamanla işleyiş olarak birbirinden ayrılan inşaat taahhüt ve gayrimenkul iş geliştirme departmanları yurtiçinde ve dışında başarılı projeler gerçekleştirmeye başlamıştır.

Yapılan ortaklık ve iştiraklerle grubun yapı malzemeleri, turizm, enerji sektörlerindeki çalışma ve faaliyetleri başlamıştır.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ontan İnşaat
 Adres
Mansuroğlu Mah. 286/1 Sok. No: 1 D: 215 Ontan Bayraklı
Bayraklı / İZMİR
 Telefon
0 232 435 24 83 /
 Web
http://www.ontan.com.tr