Öz Çağlayan Bims


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Zekai Bey
Telefon
0 388 233 .. .. / Faks: 0 388 213 .. .. / GSM: 0 532 744 .. ..
Adres
Kayseri Yolu Üzeri(Belediye Şantiyesi Karşısı) Altunhisar / NİĞDE
E-Posta
bilgi@
Web Adresi
https://
İlanlar
İlanları Gör
 1121 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

İnsanlığın kullana geldiği en eski yapı malzemelerinden biri olan pomzadan mamul BİMSBLOK 'ların faydaları yıllar öncesinden keşfedilmiş ve günümüzde teknoloji ile birlikte hafifliği,yüksek izolasyon etkileri, atmosferik şartlar olağanüstü direnci ile de inşaat sektörünün en gözde yapı malzemeleri haline gelmiştir.
Özyeni Çağ Çağlayan Bims pomzadan mamul hafif yapı elemanlarının faydalarını yapı sektörünün hizmetine sunmak amacıyla 1990 yılında Niğde'de kurulmuştur.
Firmamız sektörel hizmet etkinliklerini, evrensel standartlarda yürüterek ekonomik ve teknolojik gelişmelerin takibinde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kaliteden ödün vermeksizin güvenilir ürünler üretmeyi, bilgiyi uygulamayı amaç edinmiştir.
Özyeni Çağ Çağlayan Bims markalı ürünlerimiz Türkiye' nin dört bir yanında konut, otel, iş merkezi, alış veriş merkezi, fabrika projelerinde, kalitesi, hizmeti ve sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörün lider markası haline gelmiştir.
Özyeni Çağ Çağlayan Bims markalı ürünlerimiz karışımın hazırlanmasından paketlemeye kadar yüksek üretim teknolojisi, uzman kadrosu, TSE belgeleri Avrupa standartlarındaki üretimi, sektörün en kapsamlı kalite kontrol ve Arge departmanı ile üstün kalitede duvar ve asmolen bloklarını inşaat sektörünün hizmetine sunulmaktadır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Öz Çağlayan Bims
 Adres
Kayseri Yolu Üzeri(Belediye Şantiyesi Karşısı)
Altunhisar / NİĞDE
 Telefon
0 388 233 .. .. / 0 532 744 .. ..
 Web
https://