Özbelde Tuğla


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Rasim Yılmaz
Telefon
0 224 549 23 96 / Faks: 0 224 549 23 98 / GSM: 0 533 747 63 50
Adres
Bademli Mah. Asma Cad. No:28 Mudanya / BURSA
E-Posta
info@ozbelde.com.tr
Web Adresi
http://ozbelde.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 5034 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

ÖZBELDE TOPRAK İNŞ. TUR. TEKS. SAN. VE TİC. A. Ş.

Şirket Profili; 1979 yılından bu yana tuğla imalat sektöründe hizmet veren firmamız, Bursa’da kendi alanında güven kalite ve deneyimin adı olarak varlığını korumaktadır. Firmamız, Türkiye’de kalkınma planları doğrultusunda sürekli gelişme gösteren inşaat sektöründeki artan talebe cevap verebilmek için gerekli her türlü yatırımı yapmaktan kaçınmamaktadır.

Kapalı alanı 14000 m2 olmak üzere 90 dönümlük arazi üzerine kurulu, yaz kış şartlarında çalışabilecek modern tesisimizde tuğla imalatı yapılmaktadır. Kuruluşundan bu yana bu alanda hizmet veren işletmemiz; kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek için var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

İşletmemizin hedefi yurt içinde inşaat sektörünün önemli yapı malzemelerinden olan tuğlaya pazardan hak ettiği payı alabilmek ve bu amaç doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve mamul kalitesinden ödün vermemektir.

Çağdaş işletmecilik anlayışı doğrultusunda maksimum kalite minimum maliyet hedeflerine ulaşabilmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz;
  • Faaliyet gösterdiğimiz alanda teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek; hitap ettiğimiz kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda sektörün en iyilerinden olmak..
Misyonumuz;
  • Müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli korumak adına varlığımızı devam ettirebilmek..
Değerlerimiz;
  • Müşterilerimizin taleplerini, beklentilerinin üstünde bir kalite ile sunmak temel prensiplerimizdendir. Müşteri memnuniyeti için ürün ve hizmet kalitemizi mümkün olduğu kadar artırarak marka değerimizi yüksek tutmaya çalışırız.
  • Müşterilerimizin, şirketimizin ve çalışanlarımızın haklarını ortak payda koruma odaklı çalışmaya özen gösteririz.
  • Faaliyet gösterdiğimiz alanda en son uygulama ve teknolojileri sürekli takip ederek, markamıza, kalitemize, üretimimize olumlu katkı sağlayacağını tespit ettiğimiz sistemleri uygulamaya çalışırız.
  • Firmamızın ortaya koyduğu imalat ve satış performansının ülke genelinde örnek olabileceğine inancımız sonsuzdur.
  • Hedeflerimizi güçlü kılan en önemli unsur; tuğlanın yapı malzemeleri içinde doğaya karşı en sağlıklı, en dayanıklı ve en güvenilir malzeme olmasıdır.
  • Uzun yıllardır süregelen piyasa şartlarının bütün zorluklarına rağmen varlığımızı iyi koruyabilmek için vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda değerlerimize değer katarak ilerlemeye çalışırız.

FİRMANIN REFERANSLARI

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Özbelde Tuğla
 Adres
Bademli Mah. Asma Cad. No:28
Mudanya / BURSA
 Telefon
0 224 549 23 96 / 0 533 747 63 50
 Web
http://ozbelde.com.tr