Özgün Mühendislik


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Şenol Er
Telefon
0 216 598 31 72 / Faks: 0 216 598 31 74 / GSM:
Adres
Esentepe Mah. İnönü Cad. No:147 kat:13 Daire:121 Kartal / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
ozgun@ozgunmuhendislik.com
Web Adresi
http://www.ozgunmuhendislik.com
İlanlar
İlanları Gör
 2923 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Özgün Mühendislik, 1993 yılında İstanbul’da kurularak mekanik tesisat faaliyetlerine başladı.

Kurucumuz Şenol Er, Meslek Lisesi, Teknik Lise ve Makine Mühendisliği mezuniyeti şeklinde gerçekleşen mesleki eğitimleri devamında, devlet ve özel sektördeki 5 yıllık mekanik tesisat proje ve uygulama tecrübeleri sonucu “Özgün Mühendislik Ticaret ve Limited Şirketi” ni kurdu.


Firmamız 1993 yılında itibaren kesintisiz olarak sürekli yükselen iş hacmiyle mekanik tesisat sektöründe, ısıtma- klima- havalandırma -yangın- otomasyon- Endüstriyel Sanayi konularında uygulama ve projeler üretmektedir.

Firmamız, bugüne kadar ülkemizin en prestijli firmalarıyla uzunca yıllardır aralıksız çalışmaya devam edebilmeyi başarmıştır. Bu başarının başlıca sebebi, mekanik tesisat uygulamalarında, mühendisliğimizin yanı sıra tekniker yaklaşımımızla da sorunları çözmeye gayret etmemiz, zamanında ve uygun maliyetli operasyonları yönetebilme kabiliyetimizdir.

Müşterilerimizin yaptığımız işten memnun kalmasını sağlamak zorunda olduğumuzu iyi biliyoruz. Müşteri sorununun bizim sorunumuz olduğunu düşünerek, ticari kaygı taşımadan çözmeye çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörde, uzun yıllar boyunca etik kurallara ve iş ahlakına dikkat edip ciddiye alarak çalışmaya devam etmekten gurur duyuyoruz.

Firmamızda Teknik Birim,İdari Birim,Satınalma,Muhasebe,Finans,Personel,İnsan Kaynakları,Planlama,Hakediş,Lojistik,Usta ve Formenlerle beraber ortalama 340 personel ile işlerimizi yürütmekteyiz. Bu organizasyonun yanı sıra, süreçlerimizi sürekli olarak geliştirmek adına, Yönetim Danışmanları ile çalışıyoruz.

Firmamız aynı zamanda son 4 yıldır inşaat sektörüne de girmiş olup bu konuda da tamamlamış olduğu ve devam ettirdiği projelerle inşaat konusunda da büyümeye devam etmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar, müşteri portföyümüzü, müşteri memnuniyetimizi, iş kalitemizi ve çalışma hacmimizi sürekli olarak geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Özgün Mühendislik
 Adres
Esentepe Mah. İnönü Cad. No:147 kat:13 Daire:121
Kartal / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 598 31 72 /
 Web
http://www.ozgunmuhendislik.com