Peker Emlak İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Selçuk Peker
Telefon
0 212 599 74 08 / Faks: 0 212 599 74 08 / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
Kemalpaşa Mah. Halkalı Cad. Ata İş Merkezi NO:103/26 Küçükçekmece / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 2856 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

26 yıllık sektör tecrübesi ile Selçuk PEKER tarafından kurulan PEKER EMLAK İNŞAAT, sektörün en deneyimli firmaları arasına girmeyi başarmış ve Türk inşaat sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Kaba inşaat alanında üstlenmiş olduğu tüm projeleri anlaşma kriterlerini her aşamada dikkate alarak taahhüt edilen süre içerisinde kurallarına uygun ve eksiksiz şekilde teslim etmeyi şirket mottosu olarak benimseyen PEKER EMLAK İNŞAAT, sektörün lokomotif inşaat firmaları tarafından Anahtar Teslim Kaba İnşaat alanında tercih edilen çözüm ortağı olarak benimsenmiştir.

Gelişen sektör dinamiklerine sürekli olarak kendini uyarlayan PEKER EMLAK İNŞAAT, insanlığa karşı duyduğu sorumluluk bilinci çerçevesinde geleceğe nitelikli yapılar bırakmak hedefi ile tüm teknolojik donanıma, makine ve ekipmana, sürekliliği bulunan deneyimli insan kaynağına ve gelişmeyi sürekli kılan bir yapıya sahiptir.

Tüm bu özellikler çerçevesinde PEKER EMLAK İNŞAAT, hem ülkemizde hem de global inşaat sektörü alanında öncü oyunculardan olma hedefi ile büyümeye ve gelişmeye tüm gücüyle devam etmektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Peker Emlak İnşaat
 Adres
Kemalpaşa Mah. Halkalı Cad. Ata İş Merkezi NO:103/26
Küçükçekmece / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 599 74 08 / 0 532 ... .. ..
 Web
http://