Pensev Sevenoğlu PVC Kapı Pencere


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Sabri Sevenoğlu
Telefon
0 232 342 28 46 / Faks: 0 232 342 70 51 / GSM:
Adres
Üniversite Caddesi 366/1 Sokak No.5 Bornova / İZMİR
E-Posta
pensev@pensev.com.tr
Web Adresi
http://pensev.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2759 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1979 yılından bu yana proje, inşaat ve taahhüt işlerinde İzmir’ de faaliyet gösteren firmamız Sabri Sevenoğlu Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2003 yılından itibaren de PVC sektöründe WINSA Yetkili Üretici Bayisi olarak PENSEV Sevenoğlu PVC Kapı ve Pencere Sistemleri San. Tic. ve Ltd. Şti. adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

36 yıllık inşaat deneyimini PVC ve ALÜMİNYUM Kapı ve Pencere sektörü ile birleştiren firmamız mimar, mühendis, işletmeci, teknisyen ve teknikerlerden oluşan kadrosu ile, kaliteli imalat yapmakta, uzman montaj ekipleriyle montaj hizmeti ve yenilediği CNC sistemli imalat makineleri ile her geçen gün daha da büyümekte olup kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Firmamız mevcut showroomları yanında, Satıcı Bayi ağını İzmir’in çeşitli semt ve ilçelerine yayarak, bayi sayısını arttırmaktadır.

Pensev Ekip

Bu hızlı büyümemizi, toplam kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, ekip ruhu taşıyan, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş profesyonel bir kadroya borçluyuz.

Firmamız, üretimini ve montajını yaptığı ürünlerin, sahip olduğu yönetim ve çalışma sisteminin kalitesini ulusal ve uluslararası standardizasyon kuruluşlarından aldığı TSEK (Türk Standartları Enstitüsü Kalite Uygunluk Belgesi) ve ISO 9001-2000 (Uluslararası Standartlar Organizasyonu Kalite Yönetim Sistemi ) kalite belgeleri ile ispatlamıştır.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Pensev Sevenoğlu PVC Kapı Pencere
 Adres
Üniversite Caddesi 366/1 Sokak No.5
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 342 28 46 /
 Web
http://pensev.com.tr