Pirinçoğlu İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Burçin Pirinç
Telefon
/ Faks: / GSM:
Adres
Üniversite Mah. Aral Sk. No: 5 Avcılar / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 2447 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

İnşaat sektöründe 2010 yılından beri gerçekleştirdiğimiz prestijli projelerde kazandığımız mühendislik tecrübelerimizi, 2016 yılından itibaren kurumsal bir yapıyla Pirinçoğlu İnşaat A.Ş. adıyla gerçekleştirmeyi amaçladığımız kurumumuzun hedefi; içinde yer aldığımız sektörlerde kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri yaratabilmektir..

Ülkemizdeki ve sektördeki misyonumuz, rekabet gücümüzü, müşteri odaklı üretim anlayışına dayandırarak daima en iyi teknoloji ile sağlık ve çevre boyutunu da göz ardı etmeyen yüksek kalitede inşaatlar üretmek ve öncülüğümüzü sürdürmektir.

Pirinçoğlu İnşaat A.Ş. Ailesi olarak, modern ve çağı yakalayan Türkiye’nin aynası konumundaki İstanbul’a yakışacak standartlarda birçok projeyi başarıyla tamamlama hedefimizdir. Pirinçoğlu İnşaat A.Ş. kurucusunun yakın zamanda tamamladığı projelerinden edindiği tecrübe ile planladığı ve yapım aşamasındaki projeleriyle, bu alandaki başarı halkalarına kurumsal çerçevede yenilerini eklemeyi misyon edinmiştir. Gerçekleştirdiği her projeye mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla yaklaşan şirketimiz bilgi birikimiyle tüm beklentilere en doğru çözümlerle yanıt verecektir. Gelişimde, başarıda ve rekabette her zaman en üst sıralarda yer alma ilkesi doğrultusunda her projesiyle hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Pirinçoğlu İnşaat
 Adres
Üniversite Mah. Aral Sk. No: 5
Avcılar / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
/
 Web
http://www.