Polinom Yapı A.Ş.


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Umut Tahir Güneş
Telefon
/ Faks: / GSM:
Adres
Göktürk caddesi No:48 Yeshill Göktürk Evleri A Blok Daire:5 Göktürk Eyüp / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 4345 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1995 Yılında bu yola başlarken bir kaç kişiydik. Bugün ise 300 – 500 kişinin emeklerinin birleştiği bir grubu oluşturmaktayız. Halen genç ve geniş bir kadro, değişik sahalarda faaliyet halinde bulunan şirketimizi başarıyla yönetmektedir. İşin başında ifade ettiğimiz ve sık sık tekrarında fayda gördüğümüz ana hedef; İşini yaptığımız, iş yaptırdığımız, iş birliği yaptığımız şahıs, firmalar ve aracı kurumlar karşısında güvenirliğimizi desteğimizi ve bütün projelerdeki sağlam temel inancımızı koruyarak büyümek ve inançla yolumuza devam etmekteyiz. Bu vesileyle emeklerinden dolayı bütün çalışan mensuplarımıza ve bize güvenerek destek verenlere teşekkür ederim…

POLİNOM YAPI A.Ş. olarak projelerimizde;

  • Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar. .
  • Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.
  • Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır. .
  • Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.
  • Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır..

Sevgi ve Saygılarımla,
Umut Tahir Güneş / Polinom Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Polinom Yapı A.Ş.
 Adres
Göktürk caddesi No:48 Yeshill Göktürk Evleri A Blok Daire:5 Göktürk
Eyüp / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
/
 Web
http://www.