Propa İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Can Özçiçek
Telefon
0 212 347 02 89 / Faks: 0 212 347 03 41 / GSM:
Adres
Kore Şehitleri Cd. Propa Plaza No:4 Kat:9 Zincirlikuyu Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
info@propa.com.tr
Web Adresi
http://www.propa.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3384 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

PROPA HOLDİNG A.Ş.
PROPA İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.

PROPA Şirketler Grubu; PROPA Holding A.Ş., PROPA İnşaat ve Ticaret A.Ş., PROPA Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. ve Propa Servis ve Yönetim Hizmetleri A.Ş.’den oluşan dört şirketli bir gruptur.

Bunun yanı sıra, grubun bünyesinde kuruluş çalışmaları devam eden iki şirket daha yer almaktadır. Birincisi, finans sektöründe Gayrimenkul Yatırım Fonu alanında faaliyet göstermek üzere kurulacak olan Propa Gayrimenkul Portföy Yönetimi A.Ş.; İkincisi ise Grubun pazarlama-satış ve satış sonrası servislerini entegre biçimde yürütmek üzere kurulacak olan Propa Proje Pazarlama ve Satış Hizmetleri A.Ş.’dir.

Temel iş alanları gayrimenkul yatırımı, geliştirme, projelendirme, inşaat, inşaat yönetimi, pazarlama-satış, tesis işletme-yönetimi ve aktif varlık yönetimi olan PROPA’nın temelleri 1973 yılında Harun Reşit Özçiçek tarafından atıldı. Sektörde yer edinmiş İstanbul merkezli bir aile şirketi olan PROPA, 43 yıllık bilgi birikimi ve deneyimini estetik ve teknoloji ile birleştirerek bugüne kadar 26 farklı projede 3.778 konut-ofis-perakende birimini tamamladı, 572.000m² inşaat yapımına imza attı.

PROPA Şirketler Grubu bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerde “ayrıcalık ve kaliteyi” esas almaktadır.İnşaat alanında sahip olduğu uzmanlığı, kullandığı üstün kalitede yapı malzemeleri, kaliteli işçiliği ve uygun fiyatlarıyla inşaat sektöründe kendine özgü bir yer edinmiş ve rakiplerinden sıyrılmıştır. Geliştirdiği tüm projelerde teknik detayları en doğru şekilde çözümleyerek; mimari konsept ve tasarımların detaylarına önem vererek, projede yaşam standartlarını ve hayat kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Propa İnşaat
 Adres
Kore Şehitleri Cd. Propa Plaza No:4 Kat:9 Zincirlikuyu
Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 347 02 89 /
 Web
http://www.propa.com.tr