Rantaş İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Mehmet Gül
Telefon
0 312 425 51 99 / Faks: 0 312 425 51 99 / GSM:
Adres
Kızılay, Selanik 2. Cad. Tankut İş Hanı No:82 D:25, 06640 Çankaya / ANKARA
E-Posta
rantas@rantas.com.tr
Web Adresi
http://www.rantas.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3237 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Geçmişi 1973 yılına uzanan, inşaat taahhüt işleri yapmak amacıyla kurulan şirketimiz, 1987 yılından bugüne kadar "RANTAŞ" adıyla birçok önemli projeye imza atmıştır.

Şirket olarak misyonumuz,

• Teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek dünya standartlarında binalar yapmak,

• Nitelikli işgücü ve disiplinli çalışma ile değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek,

• Deneyimli, eğitimli bir kadroyla yüksek kalitede binalar inşa ederek şirketi geleceğe taşımak,

• Müşterilerimize tam, uzmanlaşmış ve kapsamlı hizmet sunmak, kaliteli hizmet ile tüm müşterilere beklentileri ve amaçları doğrultusunda hizmet vermek,

• Rekabet koşullarına uygun olarak şirketi geliştirerek kaliteyi sağlamak,

• Üstlenilen projeleri en yüksek kalitede ve en ekonomik şekilde inşa etmektir.

Ekip ruhuna inanan, kendini işine adayan, dinamik kadromuzla çevre ve iş güvenliği şartlarını koruyarak sürdürdüğümüz işlerde maksimum başarıyı sağlamak, uygulamalarda mali fizibilitenin yanı sıra çevresel ve sosyal değerlendirmeleri de gözden kaçırmayarak toplumsal sorumluluğu sürdürmek temel prensibimizdir. Deneyim ve birikimlerimiz önderliğinde teknik bilgimizle inşa ettiğimiz binalar fonksiyonel, sağlam ve dünya standartlarındadır.

Gerçekleştirilen binalarda kalite anlayışı sadece kullanılan malzemenin güzelliği anlayışında olmamıştır. Yapılan binaların tüm iç kullanım özelliklerini planladıktan sonra, çevresinde sağladığımız sosyal tesis alanları, yeşil alanlar, otopark ve hizmetlerle kullanıma sunuyor olmamız, mutlu yaşanılacak bir çevre yaratılması için temel kalite kriterimiz olmuştur.

Hedefimiz, yurtdışı işlerini bünyemize alarak, yurtdışında inşaat, taahhüt gibi işleri yapabilecek yapısal organizasyona geçmek, gerçekleştirdiğimiz her yeni projede, bir öncekini aşmak ve kalitemizi yükselterek istikrarlı büyümeyi sürdürmektir.

Değişen müşteri beklentilerine cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerinin sürdürülmesi, tüm faaliyetlerin yasal mevzuatlarla uyum içerisinde gerçekleştirilmesi, doğal kaynakların en etkin şekilde kullanılması şirketimiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Kurulduğu günden itibaren, kurumsallaşmış yapısı ile dünya standartlarına uygun, kaliteli, güvenilir hizmet veren şirketimiz gelecekte de siz müşterilerine üstün hizmet sunmak için performansını ve rekabet gücünü en yüksek düzeye çıkarmayı arzulamaktadır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Rantaş İnşaat
 Adres
Kızılay, Selanik 2. Cad. Tankut İş Hanı No:82 D:25, 06640
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 425 51 99 /
 Web
http://www.rantas.com.tr