Rönesans İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Rönesans
Telefon
0 312 ... .. .. / Faks: 0 312 ... .. .. / GSM: 0 532 ... .. ..
Adres
. Çankaya / ANKARA
E-Posta
ankara@
Web Adresi
https://
İlanlar
İlanları Gör
 16936 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Merkezi Ankara’da bulunan Rönesans Holding, dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde Avrupa’da 9. Sırada yer alırken, Türkiye’nin ise en büyük uluslararası müteahhitlik şirketidir.

Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere, Orta Asya ve Afrika'da 30'dan fazla ülkeye uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji, petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteren Rönesans Holding’in iştirakleri arasında Hollanda merkezli Ballast Nedam ve Almanya merkezli Heitkamp Industrial Solutions GmbH da bulunmaktadır.

Şirketin temelinde dayanıklılığı ve büyümeyi inovasyonla birleştirerek, sürdürülebilirlik ve sosyal gelişmeye odaklanan Rönesans; burslar, akademik platformlar ve girişimleri destekleyen projeler geliştirmiş, 2015'ten beri BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin imzacısı olmuş ve 2016'dan beri BM Kadınların Güçlenmesi İlkeleri'ne imza atmıştır.

Uluslararası deneyimini, ileri mühendislik bilgisi ve finansal gücü ile bir araya getiren Rönesans Holding; ortakları GIC, Meridiam Infrastructure, Sojitz, Samsung C&T, TotalEnergies, ve Dünya Bankası kuruluşu IFC (grubun azınlık hissedarlarından) ile birlikte Türkiye ve yurt dışındaki öncü projelere 7 milyar Euro’nun üzerinde yatırım yapmıştır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Rönesans İnşaat
 Adres
.
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
 Web
https://