Şahin Makina


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Mustafa Şahin
Telefon
0 384 213 63 60 / Faks: 0 384 213 63 60 / GSM: 0 535 723 60 64
Adres
Sümer Mah.Detay Sk.No:16 (Şehitlik Parkı Karşısı) Merkez / NEVŞEHİR
E-Posta
info@sahinmaksan.com
Web Adresi
http://www.sahinmaksan.com
İlanlar
İlanları Gör
 13176 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Şahin Makina, yapmış olduğu atılımlarla ve makina üretimi konusundaki deneyimi ile sektörde kendine başarılı bir yer edinmiştir. Kısa bir sürede başarılarına yenisini katarak alanında yakaladığı başarısının sıradan bir tesadüf olmadığını kanıtlamıştır.
Şahin Makina, doğru ve yüksek teknoloji desteği ssayesinde yüksek hassasiyette üretim yapmaktadır. Çözüm odaklı anlayış felsefesi ile farklı sektörlerdeki firmalara en doğru ve en kalıcı çözümleri sunarak, üretimde karşılaşılan sorunları hızla çözecek, üretimi kolaylaştıracak ve hızlandıracak otomasyon sistemlerini, müşterilerinin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda tasarlayarak üretmektedir. Bu anlayışla hizmet verdiği firmalara tasarladığı makinalar sayesinde verimlilikleri maksimum seviyeye çıkarak firmaların zaman ve iş gücü konusunda yaşadıkları sorunları en aza indirerek bir ilke daha imza atmıştır.
Şahin Makina, tasarladığımız makinaların kullanılmaya başlamasından sonra ki üretimlerde yapılan karşılaştırmalarda ve aşamalarda ortaya çok ciddi farklar çıkmış, aradaki zaman ve kullanılan iş gücünde ki azalmanında farklılıkları görülmüştür.
Şahin Makina, Türkiye’nin her yerine daha kolay ulaşabilen yol, hava ve iletişim ağına sahip olup, talepleri karşılayabilecek ulaşımda aksaklıkları aşabilen yerinde ve zamanında istekleri yerine getiren bir firmadır.
Vizyonumuz:
Küçük işletmelerden Türkiye’nin en büyük üreticilerine kadar, üretim bölümlerindeki gelişmelere imzasını atmak. Geleceğe daha iyi hazırlanarak gücüne güç katmaktır.
Misyonumuz:
Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yaptığımız tasarım ve üretimlerle, sorunlara kesinve en hızlı çözümü bularak, müşterilerimizin iş yükünü en aza indirmek. Başarıların devamlılığını getirmektir.

FİRMANIN REFERANSLARI

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Şahin Makina
 Adres
Sümer Mah.Detay Sk.No:16 (Şehitlik Parkı Karşısı)
Merkez / NEVŞEHİR
 Telefon
0 384 213 63 60 / 0 535 723 60 64
 Web
http://www.sahinmaksan.com