Sait Zorlu İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Sait Zorlu
Telefon
0 224 444 75 06 / Faks: 0 224 453 33 10 / GSM: 0 549 453 33 10
Adres
Odunluk Mah. Akpınar Cad. Zorlu İş Merkezi No:13 B /A Nilüfer / BURSA
E-Posta
info@saitzorlu.com.tr
Web Adresi
http://www.saitzorlu.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 1835 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Sait Zorlu İnşaat ve Zorlusan Mühendislik 1993 yılında kuruldu ve o günden beri aralıksız olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Öncelikli olarak Bursa’da sırasıyla Dinar ve Isparta da en güzel ve fonksiyonel projeleri faaliyete geçirerek hizmet vermektedir. Şimdiye kadar onlarca bina ve yüzlerce daire bitmiş ve teslim edilmiştir. Dairelerimizin herbiri estetik ve fonksiyonel bir anlayışla tasarlanarak inşa edilmektedir. Zemin etüdleri yapılarak, gerekli jeofizik ve jeoteknik çalışmaların sonucunda temel sistemi ve statik hesapları yapılmaktadır. Yapılan tüm bu uygulamalar yapı denetim firmalarımız tarafından denetlenmektedir.

İnşaat aşamasında farklı hizmet seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Yapıların inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Sait Zorlu inşaat Bursa’da nitelikli konut üreten büyük inşaat şirketlerinden biridir.

Bütün projelerde maksimum kaliteyi ön plana çıkaran Sait Zorlu İnşaat, ev sahiplerinin konforlu ve huzur dolu bir mekanlarda yaşamlarını sürdürmelerini öncelikli olarak hedeflemektedir.

Sait Zorlu İnşaat, tüm faaliyetlerini kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği politikası ile uyumlu şekilde gerçekleştirmektedir.

Sait Zorlu İnşaat olarak bu yolculuğunda;

Tüm faaliyetlerini yasal mevzuatlara uygun olarak yerine getirip müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı, Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırıcı sistemler kurmayı ve geliştirmeyi, Müteahhitleri, tedarikçileri ve çalışanlarının kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği standartlarını yükseltecek gerekli faaliyetleri yapmayı, İş sağlığı ve güvenliği kazaları ve çevresel riskleri kaynağında yok etmeye yönelik gerekli tedbirleri almayı, Sürekli gözden geçirmeyi ve iyileştirmeyi, Doğal kaynak tüketimini azaltacak gerekli tedbirler almayı, Geri kazanım ve yeniden değerlendirme imkânı olan malzemeler kullanmaya özen göstererek atık miktarını azaltmayı, Geri kazanımı olmayan atıkları çevreye zarar vermeden bertaraf etmeyi Eğitim, denetim ve teşviklerle; kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızı sürekli geliştirmeyi, Taahhüt ederiz.

Taahhüdümüzün mümkün olan en fazla kişiye ulaşmasını ve tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesini sağlamak yönetimimizin her zaman birinci görevi olacaktır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Sait Zorlu İnşaat
 Adres
Odunluk Mah. Akpınar Cad. Zorlu İş Merkezi No:13 B /A
Nilüfer / BURSA
 Telefon
0 224 444 75 06 / 0 549 453 33 10
 Web
http://www.saitzorlu.com.tr