Sezer Yapı Cephe


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Murat Sezer
Telefon
0 232 478 .. .. / Faks: 0 232 478 .. .. / GSM: 0 544 929 .. ..
Adres
Kemalpaşa Mahallesi Çanakkale Cadddesi No: 42/A Pınarbaşı Bornova / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
http://
İlanlar
İlanları Gör
 3871 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Modern mimari yapıları alüminyum ve cam kombinasyonu ile çözmek üzere faaliyette bulunan firmamız 2015 yılında kurulmuş olup teknolojik ve mimari gelişmeleri takip ederek, çağımızın çağdaş çizgisini oluşturan giydirme cephe sistemlerini standart tasarım ve detaylara bağlı kalmadan uygulamaktadır.

Sezer Yapı, dinamik ve tecrübeli teknik kadrosu ile, zor ve komplike cephe projelerinin üstesinden gelmeyi başarmaktadır. Kuruluşundan bu yana geçen kısa süre içerisinde Mistral İzmir, Folkart Blu Çeşme gibi önemli projeleri hatasız, tüm kurallara ve standartlara uygun olarak tamamlamıştır. Edinmiş olduğu özgüven ve tecrübe ile daha büyük ve önemli projelerde yer almak adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

VİZYON
SEZER YAPI olarak hedefimiz hızlı büyüyen bir firma olmak sektöründe aranır konuma gelerek rakiplerimiz arasında ön sıralara yer almaktır.

MİSYON
Sürekli müşteri memnuniyeti hedefi ile kaliteden ödün vermeden; iç ve dış pazardaki hızlı ve esnek müşteri taleplerine özel ürün, özel boy ve özel kesitli ürünlerimizle en iyi şekilde cevap vermek ve sektöründe yeniliklere imza atarak sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Sezer Yapı Cephe
 Adres
Kemalpaşa Mahallesi Çanakkale Cadddesi No: 42/A Pınarbaşı
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 478 .. .. / 0 544 929 .. ..
 Web
http://