SG Yapı Elemanları


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Sedat Canbazgil
Telefon
0 232 457 45 54 / Faks: 0 232 433 95 17 / GSM: 0 532 266 61 34
Adres
Yeni Halimağa Çarşısı 1443 Sokak Tesisat İş Merkezi B Blok No:2/A Yenişehir Konak / İZMİR
E-Posta
sgyapi@sgyapi.com
Web Adresi
http://www.sgyapi.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 12459 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1994 tarihinde faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz aynı yıl Markem A.Ş. bayisi olmuştur. Daha sonra Markem A.Ş.'nin Saint-Gobain Weber S.A. grubu ile birleşmesinden sonrada Weber-Saint Gobain A.Ş.'nin de bayisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz kurulduğu günden beri her türlü taahhüt işleri ile toptan ve perakende yapı kimyasalları ve inşaat boyaları satışları yapmaktadır.

Ege bölgesinde her türlü Weber-Saint Gobain A.Ş. ürünlerinin en uç noktalara kadar dağıtımını yapan şirketimiz yetişmiş kalifiye elemanlarımız ve gerekli araçlarımız ile hizmeti hem sorunsuz, hem de daha hızlı yapmaktadır.

Halen İzmir Yeni Halimağa çarşısında Weber-Saint Gobain A.Ş. ürünlerinin sergilendiği bir showroom da hizmet vermektedir.

Genişleme kararı alan şirketimiz 1998 yılında SGH inşaat Ltd. Şti.'ni kurarak taahhüt alanında daha da güçlenmiş, Bundan sonra da büyümeye ve güçlenmeye devam edecektir.

Gerekli olan her türlü araçlar ile siparişlere anında cevap veren şirketimiz il dışında kalan bölgelere de daha iyi hizmet verebilmek için mümkün olduğunca hızlı hareket etmektedir.

Ege bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye çapında da Taahhüt alanında hizmet vermekte olan SGH İnş.Paz.Taah.Tic.Ltd.Şti. ile de her türlü inşaatla ilgili problemlere anında çözüm ekibi olarak hizmet vermekteyiz.

Gerekli olan her türlü araç, profil iskele, motorlu asma iskele ve mobil iskelemiz ve kalifiyeli ustalarımız ile hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.

FİRMANIN REFERANSLARI

DİĞER DÖKÜMANLAR

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
SG Yapı Elemanları
 Adres
Yeni Halimağa Çarşısı 1443 Sokak Tesisat İş Merkezi B Blok No:2/A Yenişehir
Konak / İZMİR
 Telefon
0 232 457 45 54 / 0 532 266 61 34
 Web
http://www.sgyapi.com.tr