Star Lift


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ali Keskin
Telefon
0 232 478 .. .. / Faks: 0 232 478 .. .. / GSM: 0 530 333 .. ..
Adres
1401/1 Sok. No: 5-7 Doğanlar Bornova / İZMİR
E-Posta
info@
Web Adresi
http://www.
İlanlar
İlanları Gör
 2064 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

2007 yılında, üretimde bulunduğum 35 yıllık deri sektörünü başarılı bir şekilde noktaladım. Ne var ki yıllarca çalışmanın ardından alıştığım yoğun tempodan ve yıllarca emek harcadığım bir sektörden uzaklaşmak, beni sıkıcı bir boşluğa sürükledi. Ortaya çıkan bu boşluk hissini gidermek amaçlı bir Avrupa seyahati planladım. Bu seyahatlerin birinde, aracımla haraketli bir caddeden geçiyordum ki ilgimi çeken otomatik iskeleyi gördüm. İşte o an, bu iskelenin kendi ülkesinin ve toplumunun hayatını nasıl kolaylaştırdığına, insan hayatına önem vermesine ve bu teknolojik özgün keşfin ne kadar faydalı olduğuna tanık oldum.

Açıkçası, bu tanıklık benim için bir uyanış oldu. Artık aklımda tek bir düşünce vardı ve o düşünce; insan hayatına faydalı olan ve toplumsal hayatı kolaylaştıran bu teknolojiyi kendi ülkeme, kendi toplumumun insanlarına getirme kararıydı. İşte StarLift Otomatik İskele Sistemleri’nin ortaya çıkmasını sağlayan da bu düşünceydi. Ayrıca, Ülkemin insanlarının böyle bir teknolojiyi hak ettiğini ve bu teknolojiye ihtiyaç duyduğunu da biliyordum. Bu düşüncelerin ışığında, ticari kaygı gütmeksizin ve büyük bir heyecanla bu işe girmeye karar verdim. Bu süreçle beraber içimdeki boşluğun yerini, gençlik yıllarımda hissettiğim, o ilk heyecan yeniden doldurdu. Bu iş, kendimi hep genç hissetmemi sağladı.

Diğer yandan, elbette ülkemde bu teknolojiyi kullanıma sunmak ve eskinin alışılmış, klasik iskele sistemlerine alternatif yaratmak çok kolay olmadı. Ama süreç ilerledikçe, toplumsal yaşayışı kolaylaştıran ve insan hayatına önem veren bu ileri düzeyde, çok daha güvenli teknolojik sistem kendini kolaylıkla kabul ettirdi. Ayrıca şu anda bazı meslek kuruluşları ile beraber hareket ederek ve perçinleşerek çok iyi noktalara da gelindi. Daha işin başındayız ve işimizin zorluğunun farkındayız. Yılmadan, usanmadan hayatlar taşımaya devam ediyoruz.

Son olarak ise, ülkemize faydalı olmayı amaçlayan bir düşünceyle, toplum hayatını kolaylaştıran ve insan hayatına önem veren, kaza riskini sıfırlara indiren, eski tip iskelelerin oluşturduğu tehditleri ortadan kaldıran, zamandan ve maliyetten maksimum fayda sağlayan otomatik iskele sistemlerine yatırım yapmaktan oldukça mutluyum.

Ali KESKİN
StarLift Yönetim Kurulu Başkanı

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Star Lift
 Adres
1401/1 Sok. No: 5-7 Doğanlar
Bornova / İZMİR
 Telefon
0 232 478 .. .. / 0 530 333 .. ..
 Web
http://www.