Sur Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Altan Elmas
Telefon
0 216 556 08 00 / Faks: 0 216 422 65 14 / GSM:
Adres
Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
E-Posta
suryapi@suryapi.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 10606 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Faaliyetlerimize başladığımız 1992 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık. Sur Yapı olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis ve AVM projeleri üretimi, site yönetimleri, sitelerin ikinci ellerinin yönetimi, AVM projelerinin kiralama ve yönetimlerini de yapan bir şirketler grubu olarak sektörde öne çıkıyoruz. Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken 2007 yılında başladığımız enerji sektöründe de başarılara imza atıyoruz.

Ne Yaptık & Ne Yaparız?
Sur Yapı olarak yalnızca konut, ofis, marina, AVM ve endüstriyel tesis gibi projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana 3,5 milyon metrekareyi aşan projelere imza attık.

• İstanbul’da ve Bursa'da Greenium Villaları, Villa Sera, Selvice Evler, Dora Park, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor Rezidans, Tilia, İdilia, Vitrin, Marka Rezidans, İlkbahar, İlkbahar 2, Mirage Rezidans, Gölbahçe Evleri, Lavender, Şehir Konakları, Bahçeyaka, Tempo City, Topkapı Evleri, YeşilMavi, Excellence Koşuyolu, Semt Baçekent gibi konut projelerimizi hayata geçirdik.

• Aynı zamanda 3M, Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch-Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta gibi ulusal ve uluslararası büyük şirketlerin yönetim merkezlerinin hem projelerini hem de inşasını gerçekleştirdik.

• Başarılarımızı çok sayıda A plus ofis ve alışveriş merkezi yatırımına imza atarak perçinledik.

• İş sahamızı genişletmek bilgi birikimimize, deneyimlerime yenilerini katma arzusu ile AVM projeleri inşa ettik.

• 2013 yılının Haziran ayında İstanbul'da Axis Kağıthane AVM'yi, 2014 Eylül ayında İstanbul Ümraniye'de Metrogarden AVM'yi, 2015 Mayıs ayında Axis İstanbul AVM'yi ve son olarak 2017 Haziran ayında Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Sur Yapı Marka AVM’yi hizmete sunduk.

• 2007 yılından itibaren başladığımız enerji yatırımlarımız sonucunda 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar enerjisi santrali ile ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji yatırımlarımızı da sürdürüyoruz.

• 2017 yılının son aylarında Türkiye’nin en büyük ve örnek kentsel dönüşüm projesine Antalya’da başladık. Yaklaşık 70 bin kişinin yaşayacağı, 19 bin bağımsız bölümün yer alacağı ve 1.3 milyon metrekare arazi büyüklüğüne sahip yeni şehrin çalışmalarına hızla devam ediyoruz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Sur Yapı
 Adres
Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No:21 / 34676 Altunizade
Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
 Telefon
0 216 556 08 00 /
 Web