Tekfen İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Murat Gigin
Telefon
0 212 359 33 00 / Faks: 0 212 359 33 05 / GSM:
Adres
Kültür Mahallesi, Tekfen Sitesi Budak Sokak, A Blok, No:7 Ulus Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
E-Posta
tekfen@tekfen.com.tr
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 8824 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

"Faaliyet gösterdiği Taahhüt, Tarımsal Sanayi ve Gayrimenkul sektörlerinde Türkiye'nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olmak."

Misyonumuz
"Grubun süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından hissedarlarına ve topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmaktır."

Değerlerimiz

Tekfen olarak başarımızı bağlı olduğumuz değerlerimize borçluyuz. Bugün bu değerleri herkesle ve özellikle de gençlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değişime, yeniliklere açık ol, ufkunu her daim açık tut.
En iyi bildiğin işi, en iyi şekilde yap.
Memleketine faydalı, meselelerine ise duyarlı ol.
Çalışanınla yan yana ol.
Az konuş, çok çalış.
Dürüst ve ilkeli ol, verdiğin sözü ne olursa olsun tut.
Uyumlu ol, yürüdüğün yolda kimseyi dargın bırakma.
Hırsın aklın önüne geçmesine izin verme.
Tekniğin ve bilimin gücüne inan.
Doğayı ve çalışanını koru.
Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sürekli kılmak, bir şirketin yalnızca bugünkü değil, gelecekteki kazançlarının da güvencesidir. Tekfen Grubu olarak tam 62 yıldır sürdürdüğümüz gibi böyle bir istikrarı sağlamak ise, ancak bilinçli bir kalite politikasıyla mümkündür.

Ülkemizin geleceğini inşa etmeyi görev kabul etmiş ve Türkiye'de pek çok ilki gerçekleştirmiş bir Grup olarak nihai üretimimiz, dünyanın her yerinde yüksek teknoloji gerektiren en büyük projeleri üstlenmemizi sağlayacak kusursuzluktadır. Fakat kalite politikamız bununla sınırlı değildir. Kalite politikamızın asıl hedefi, gereken her türlü önlemi daima önceden almaktır. Dev alt ve üstyapı inşaatlardan tarımsal girdi üretimine kadar her faaliyetimizde önceliğimiz mühendislik, çevre, insan sağlığı başta olmak üzere olası riskleri imkan ölçüsünde en kapsamlı şekilde belirlemek ve yönetmek kalite politikamızın temel kuralıdır.

Tekfen Grubu olarak bütün faaliyetlerimizi, çalışanlarımıza, üçüncü şahıslara, mala ve çevreye gelebilecek her türlü zararı en aza indirmek üzere aşağıdaki çalışma ilkelerine göre düzenliyoruz:

Tüm yönetici ve çalışanlarla Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kalite'den sorumlu olmak, ilgili yasa, tüzük, yönetmeliklere uymak.
Standart ve müşteri şartnamelerine uymak, müşteri şikayetlerini, tekrar ve tamir oranını en aza indirmek, maliyetleri azaltmak ve müşterilere yansıtmak.
Yönetim Sistemlerinin etkinliğinin artırılmasını sağlamak, uygulamaları sürekli izlemek ve iyileştirmek.
Kurumsal Sürdürülebilirlik ilke ve amaçlarına uygun davranmak.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Tekfen İnşaat
 Adres
Kültür Mahallesi, Tekfen Sitesi Budak Sokak, A Blok, No:7 Ulus
Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
 Telefon
0 212 359 33 00 /
 Web