Tesan İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Tesan
Telefon
0 312 466 15 30 / Faks: 0 312 466 21 05 / GSM:
Adres
Kırkkonaklar Mahallesi 314. Cadde No. 15 A/1 Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@tesaninsaat.com.tr
Web Adresi
http://www.tesaninsaat.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 4122 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

TESAN, 1992 yılında inşaat sektöründeki müteahhitlik faaliyetlerine başlamış yenilikçi ve güvenilir bir firmadır. Kuruluşundan günümüze, pek çok kamu ve özel sektör kuruluşu için başarılı altyapı, köprü, otoyol, toplu konut, hastane, okul, spor salonu, kültür ve kongre merkezi, üniversite, iş ve ticaret merkezi projelerini gerçekleştirmiştir. Her projesiyle farklılık ve artı değer yaratmayı ilke edinen TESAN, 2005 yılından itibaren müteahhitlik hizmetlerine "gayrimenkul geliştirme" faaliyetini de ekleyerek, özellikle Ankara gayrimenkul piyasasında kısa sürede pek çok önemli başarılı projeye imza atmıştır.

20 yıllık hizmet serüvenimizde toplumumuza kazandırdığımız eserlerden örnekleri ilerleyen sayfalarda göreceksiniz. Bu eserlerimizin inşasında; mühendislik ve yönetimsel birikimimizin, farklı ve yenilikçi yaklaşımımızın, güçlü finansal yapımızın olduğu kadar, çalışma arkadaşlarımızın ve tedarikçilerimizin de katkıları büyüktür.

TESAN, taahhüt projelerinde; ekonomik, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı, gayrimenkul geliştirme konusunda ise; özgün tasarımları hayata geçirerek, marka oluşturmayı ve modern yaşam biçimleri sunan projeler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Tesan İnşaat
 Adres
Kırkkonaklar Mahallesi 314. Cadde No. 15 A/1
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 466 15 30 /
 Web
http://www.tesaninsaat.com.tr