Türkerler İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kazım Türker
Telefon
0 312 939 82 00 / Faks: / GSM:
Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulv. 274-7 B Blok No:67 Mahall Ankara Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@turkerler.com
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 12031 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

İnşaat ve enerji sektöründe, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarına yön verebilecek, nitelikli, güçlü, güvenilir, faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında lider, kalite hedefleri doğrultusunda çalışan, teknoloji ve yenilikleri eş zamanlı olarak takip edebilen, sürekli kendini yenileyen bir dünya markası olmayı vizyon olarak benimsiyoruz. Etik değerlerimizden ödün vermeden, Türkiye’nin kalkınması ve uluslararası saygınlığının artırılmasında etkin bir rol oynayarak, bütün ilgi gruplarının çıkarlarını gözetmeyi kendimize misyon edindik.

Türkerler’in iş hayatındaki temelleri, 1970′li yılların başlarında, Sn. Kazım Türker’in üniversite öğrenimi sırasında, ilk giyim mağazasını açmasıyla atılmıştır. 1980′li yıllarda girişimlerini çeşitlendirerek, zincir mağazalar haline gelmiştir. 1993 yılında Türkerler Holding, Türkerler İnşaat’ı kurarak; inşaat, enerji, doğal gaz, altyapı, imalat alanlarında yeni yatırımlar yapmaya başlamıştır. Türkerler, kamu ve özel sektör ihaleleri, özelleştirmeler ve ortaklıklar konusunda önemli bir bilgi birikimine ve iş deneyimine sahiptir. Buna bağlı olarak yenilenebilir ve termik enerji üretimi, doğalgaz dağıtımı, tekstil ve petrol sektörlerinde iştirakleri bulunmaktadır.

Türkerler, altyapı ve üstyapı konusunda taahhüt işlerini gerçekleştirmek için, kalkınan Türkiye’nin her bölgesinde 1993 yılından 2015′e dek, toplam 3.000.000 m2 inşaat hacmine ulaşmış olarak sektörün önemli firmaları arasında yerini almayı hedeflemektedir.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Türkerler İnşaat
 Adres
Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulv. 274-7 B Blok No:67 Mahall Ankara
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 939 82 00 /
 Web