Ünsal Group İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Orhan Ünsal
Telefon
0 312 271 32 19 / Faks: 0 312 268 87 82 / GSM:
Adres
Elvankent Kavşağı 16.Cadde Seven Sokak No:110/A 06930 Sincan / ANKARA
E-Posta
info@unsalgroup.com
Web Adresi
http://www.unsalgroup.com
İlanlar
İlanları Gör
 3518 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Ünsal Group ülkemizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamak hedefiyle yoluna devam etmektedir. 1981 yılından bugüne sürekli gelişen ve büyüyen Ünsal Group olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra ofis ve yurt projeleri üretimi yapan bir şirket olarak da ön plana çıkıyoruz.

Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken, yeni projelerimizle de ülkemize katma değer üretmeye devam ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı.

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz.

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Ünsal Group olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz. “Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru lokasyonda projeler” üretmek için çalışıyoruz. Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Ünsal Group İnşaat
 Adres
Elvankent Kavşağı 16.Cadde Seven Sokak No:110/A 06930
Sincan / ANKARA
 Telefon
0 312 271 32 19 /
 Web
http://www.unsalgroup.com