Uslu Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Uslu
Telefon
0 312 440 20 65 / Faks: 0 312 440 20 35 / GSM:
Adres
İşçi Blokları Mahallesi, Mevlana Blv. Ege Plaza Kat: 11 06530 Balgat Çankaya / ANKARA
E-Posta
iletisim@usluyapi.com
Web Adresi
http://usluyapi.com
İlanlar
İlanları Gör
 2203 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Profesyonel girişimci ve yenilikçi yapımız ile kaliteden ödün vermeyen hizmet ve güvenilirlik hedefimiz olup, değişen şartlara göre kendimizi yenilemek ve her projede en iyiyi sunmak.

Uzman kadromuz ve deneyimimiz ile kaliteden ödün vermeyen hizmet felsefemiz ve güvenilirlik temelinde, bugün olduğu gibi gelecekte sektörün en önemli firmalarından biri olmaya devam ederek, tercih edilen çizgi üstü projeler üretmek.

Tercih edilen çizgi üstü projelerle mutlu yaşam alanları yapma hedefi ile yola çıkan Uslu Yapı doğayı seven ve önem veren bir yapıdadır. Kuruluşundan bugüne kadar, uzman kadrasu ile tüm projelerinde "Güvenilirlik" anlayışını her zaman ön planda bulundurarak kendini sürekli yenilemektedir. Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe yurt içinde faliyet gösteren Uslu Yapı sağlam yapısı ile bugüne kadar toplamda 250.000 m2 inşaatı ihtiyaç ve beklentilere göre en doğru yaklaşımlarla hayata geçirmiştir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen hizmet felsefesi ile hayata değer katan projelerle aranan bir firma olup sürekli büyüme hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Uslu Yapı
 Adres
İşçi Blokları Mahallesi, Mevlana Blv. Ege Plaza Kat: 11 06530 Balgat
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 440 20 65 /
 Web
http://usluyapi.com