Uzaltaş İnşaat


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Ünal Pala
Telefon
0 312 222 39 39 / Faks: 0 312 287 30 74 / GSM:
Adres
Bişkek Cad. No:50 Emek Çankaya / ANKARA
E-Posta
uzaltas@uzaltas.com.tr
Web Adresi
http://www.uzaltas.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 1840 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Uzaltaş grup şirketleri 1996 yılında Ünal Pala’nın öncülüğünde kurulmuş, bu tarihinden itibaren inşaat, ithalat, ihracat ve benzin istasyonu işletmeciliği konularında faliyetlerini başarı ile yürütmektedir. Çok güçlü mali yapısı dışında şirket büyük bankalardaki kredibilitesi ile sektörde öncü kuruluşlardan biridir.

Uzaltaş İnşaat İthalat İhracat Ltd. Şti. Grubumuzun inşaat ve ticari aktivitelerini yürütmektedir. Şirket ülke çapında birçok konut, altyapı, ve benzeri alanlarda taahhüt işleri yapmış ve bir çok önemli projeye imza atmıştır. Tecrübeli personeli ve güçlü makine parkı ile inşaat sektöründeki pozisyonunu ulusal ve uluslararası şirketlerle işbirliği içinde uluslararası piyasada da durumunu güçlendirmektedir.

Uzaltaş Petrol Ürünleri Ltd. Şti. Akaryakıt istasyonlarımızın işletmeleriyle ilgilenmekte olup, grubumuzun senelik cirosuna büyük bir katkı sağlayarak inşaat departmanımıza önemli bir mali destek sağlamaktadır. Şu anda şirketin Ankara’nın dört ayrı bölgesinde dört adet akaryakıt istasyonu (Opet Taşıt Tanıma Sistemi - Otobil) bulunmaktadır.

Opet Otobil. Uzaltaş, Opet yakıt kart sistemlerinin İç Anadolu ve Karadeniz distribütörüdür.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Uzaltaş İnşaat
 Adres
Bişkek Cad. No:50 Emek
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 222 39 39 /
 Web
http://www.uzaltas.com.tr