Uzelli Yapı


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Recep Uzelli
Telefon
0 312 430 00 00 / Faks: 0 312 430 00 00 / GSM:
Adres
Çayyolu Mahallesi, 2677. Cadde No:1, 06810 Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@santra.com.tr
Web Adresi
http://www.santra.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 4117 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Cennet düşlerin gerçekleştiği yerdir.

Büyük hayaller, içimize dolan umutlar, bize yaşam sevincini ve azmini verir. Bizi büyüten, daha ileriye taşıyan ve yeni şeyler yapmak için güç veren işte bu azim, sevinçtir. Düşlerimi gerçekleştirmek için inançla yola çıktım. Biliyorum ki, hayal gücüyle gerçekler arasındaki mesafe yalnızca yola çıkmakla aşılabilir. Ben ise her şeyin en merkezinden başladım! Bütün çabam, büyük düşleri ve umutları olan insanların, “mükemmel bir yaşam” hayalinin gerçekleşmesini sağlamak. Bir iş adamı olarak, 30 yıllık tecrübemle her detayla ilgileniyor, her aşamayı titizlikle takip ediyor ve adeta 24 saat düşünüyor, ekibimle tasarlıyor ve gerçekleştiriyorum. Projemizin her safhasında kalitesini dünya çapında ispatlamış markalara ait malzemeleri, teknik ve estetik açıdan en mükemmel şekilde uygulayan ve bunu çevrenin doğal güzelliği ile birleştiren inançlı ve azimli bir ekiple çalışıyorum. Bu ekiple birlikte, Ankara’nın ve Çayyolu’nun en estetik, en kullanışlı, en kaliteli ve en ayrıcalıklı yaşam alanını inşa ediyoruz.

Peki, neden Santra?

Tarih boyunca şehirler bir merkezin etrafında şekillenir, hayat bulur ve gelişir. Burada insanlar buluşur, bir araya gelirler, sanatı, bilgiyi, ticareti ve eğlenceyi ve kısacası hayatı paylaşırlar. Merkezde oturmak bir ayrıcalıktır.. Çünkü her şey elinizin altındadır. Mesafeler yakındır, ulaşmak ise kolay. New York’daki Central Park, ya da Hong Kong’ta Central Station, Berlin’deki Pentium gibi, Santra şehrin merkezi olarak yükseliyor. Center, central, zentrum, hemen hemen tüm batı dillerinde “merkez” anlamına geliyor. Projemizin ismi de Türkçe söylenişi ile SANTRA. Seçkin mağazalarını, sokak cafeleri ve restoranlarını, yürüyüş parkurlarını ve şehir peyzajlarını, süs havuzlarını ve buluşma meydanlarını Santra için tasarladık.

Çayyolu’nun merkezini yeniden tanımladığımız bu projeyle, şehrin tam ortasında yaşama dokunan, ama bir o kadar da kendi mahremini ve ayrıcalıklarını kendi içinde yaşayan ikonik bir mimari ile şehrin dokusuna çok değerli bir katkı yapıyoruz. İnsanların gezintiye çıkabilecekleri, spor yapabilecekleri, doğanın ve alışverişin iç içe olduğu sokak dükkanları ve sosyal alanlarında vakit geçirebilecekleri bozkırın ortasında bir vaha oluşturuyoruz.. İşe gitmek için bu güzel ortamdan ayrılmak zorunda değilsiniz. 5 dakikalık yürüme mesafesindeki ofis alanları, size bu güzel ortamda keyifli bir iş deneyimi vadediyor. Gelişmiş dünyanın yaşadığı hayatı evinize taşıyoruz.

Mutluluğun merkezinde bir yaşama hazır olun!

Bu büyük ve bir o kadar zevkli işi en iyi şekilde yapabilmek için, oldukça başarılı en seçkin mimarlar ve tasarımcılarla birlikte her detayı tasarlıyor, tutkulu mühendis ve teknik ekiple titizlikle uyguluyor, hayallerimiz ve ruhumuzda yaşattığımız Santra’yı sizin için inşa ediyoruz.

Büyük düşünün!

Çünkü, şehrin merkezini biz sizin için ayırdık..

Sevgiyle, mutlulukla SANTRA’da kalın...


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Uzelli Yapı
 Adres
Çayyolu Mahallesi, 2677. Cadde No:1, 06810
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 430 00 00 /
 Web
http://www.santra.com.tr