Vebtaş Mühendislik


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Vebtaş
Telefon
0 312 241 38 31 / Faks: 0 312 241 38 32 / GSM:
Adres
Prof.Dr.Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Cd. 2880.Sok. No:7 Çankaya / ANKARA
E-Posta
info@
Web Adresi
http://vebtas.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 2328 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

VEBTAŞ MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TUR. A.Ş ;

İnşaat sektöründe 1991’den beri geniş bir sahada faaliyet göstermenin verdiği deneyimle güvenli, kaliteli ve estetik yapılar inşa etmek, yeşili ve doğayı olabildiğince koruyup yaşanılır konutlar ve yapılar üretmek müşterilerimize olan koşulsuz taahhüdümüzdür.

VEBTAŞ, bu deneyim ışığında gayrimenkul yatırım projeleri gerçekleştirmek ve enerji sektöründe faaliyet göstermek gayesi ile bir grup şirketi olarak 2012 yılında ANKARA’da kurulmuştur.

Firmamız taahhüt edeceği ve yatırım yapacağı her alanda ; konusunda uzman, dinamik ve deneyimli kadrosu, organizasyon yeteneği, çevre bilinci ve teknolojiyi takip eden güvenilir yenilikçi yapısıyla sektördeki yerini almıştır. Yatırım yaptığımız tüm alanlarda daha proje safhasında iken en ufak ayrıntıdan projenin bütününe kadar her detayda büyük bir titizlikle en iyisine ulaşma çabası bu devasa sektörde tutunabilmenin ve fark yaratmanın en önemli yoludur.

AR-GE ye verdiğimiz önem, ileri teknolojiyi takip etmek ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileriyle işbirliğimiz VEBTAŞ’ı sektöründe farklı ve ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir. VEBTAŞ A.Ş’nin yanı sıra faaliyet alanını çeşitlendirip organizasyon ve lojistik yeteneğini geliştirmiş olan diğer grup firmamız ASEL1 İNŞAAT ENERJİ A.Ş 1991’den beri yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye başarı ile imza atmaktadır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Vebtaş Mühendislik
 Adres
Prof.Dr.Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Cd. 2880.Sok. No:7
Çankaya / ANKARA
 Telefon
0 312 241 38 31 /
 Web
http://vebtas.com.tr