Votorantim Çimento Fabrikası


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Votorantim
Telefon
0 312 860 62 00 / Faks: 0 312 860 62 00 / GSM:
Adres
Hasanoğlan Sanayi Bölgesi - Bahçelievler Mh. Atatürk Cad. No: 8 - 06850 Elmadağ / ANKARA
E-Posta
info@
Web Adresi
İlanlar
İlanları Gör
 11744 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Votorantim Cimentos’ta kurumsal yönetim ortak bir vizyon ve karar verme mekanizmasını oluşturan belirli prensipler, girişimler ve yönetim yapıları dorultusunda şekillenir.
Votorantim Cimentos, New York borsasında yer alan şirketlerle eşit bir küresel yönetim sistemine sahiptir. Bu sistem, VCBR (Brazil), South America, VCNA (North America) and VCEAA (Europe, Asia and Africa) birimleri olarak yer aldığımız pazarları etkileyen iş mücadelelerini ve mekanizmalarını ortaya çıkarır.Yuukarıda belirtilen her bir birimimiz GET – Global Yönetim Ekibi – içerisinde temsil edilmektedir.
Votorantim Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş
Bölge Başkan Yardımcıları yanısıra, GET'te Votorantim Cimentos Küresel Başkanı ve şirketin stratejik güçlerini oluşturan Finans & Yatırım İlişkileri, İnsan Kaynakları, Hukuk, Kurumsal Gelişim ve Enerji, ve Sürdürülebilirlik & İş Güvenliği alanlarından sorumlu direktörler yer almaktadır.
Bu yapı, lokal faaliyet alanlarımızda stratejik güçlerimizi yönetecek ekiplere indirgenmiş şekilde bölgelerimizde de yer almaktadır. Böylece, stratejimizi oluşturan faktörler şirketin en üst yönetim mertebesi tarafından ve bu yönetim kuruluna direkt rapor eden ekipler tarafından ele alınmaktadır.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Votorantim Çimento Fabrikası
 Adres
Hasanoğlan Sanayi Bölgesi - Bahçelievler Mh. Atatürk Cad. No: 8 - 06850
Elmadağ / ANKARA
 Telefon
0 312 860 62 00 /
 Web