Yüksel Tuğla


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Kadir Başoğlu
Telefon
0 236 313 16 .. / Faks: 0 236 313 98 .. / GSM: 0 533 659 .. ..
Adres
Şehitler Mah.Ankara Asfaltı Cd.No:181 Turgutlu / MANİSA
E-Posta
yuksel@
Web Adresi
https://www.
İlanlar
İlanları Gör
 2838 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

1976 Yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan YÜKSEL TOPRAK SANAYİ ve TİC.A.Ş. Türkiye’de tuğla ve kiremit sektörünün öncü firmalarından birisi olmuştur.

Fabrikamız 70.000 m2’ alanda üretimine devam etmektedir.Bir adet Tünel Fırın ve bir adet Hoffman fırın ile dört mevsim üretim yapabilmekte , müşterilerinin ihtiyacını her an karşılayabilmektedir.

Yüksel A.Ş. üretimde bölgemizin en kaliteli killerini kullanarak , bünyesindeki AR-GE laboratuarı ile mevcut ürünlerini iyileştirerek ve yeni ürünler geliştirerek , ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün yükseltmeyi hedeflemiştir.

Başta yatay delikli tuğlalar olmak üzere, izo tuğlalar , dış baca tuğlaları , asmolenler , kiremitler ve çatı detayları ürün yelpazesinde yer almakta ve her geçen gün çeşitlilik artmaktadır.

Tuğla ve Kiremit ürünlerimizde TSE, CE belgeleri bulunmakta ve üretimimizi İSO-9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi'ne göre planlamaktayız.

Üretimini yaptığımız tuğla ve kiremit ürünlerinin tamamında “doğal hammadde” olan kil kullanılır. Bünyesinde kanserojen maddeler içermemesi tüm ürünleri “güvenli” kılar.

Üretim ve satış hizmetleri konusunda göstermiş olduğumuz kalite anlayışı ile her zaman ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri siz müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Yüksel Tuğla
 Adres
Şehitler Mah.Ankara Asfaltı Cd.No:181
Turgutlu / MANİSA
 Telefon
0 236 313 16 .. / 0 533 659 .. ..
 Web
https://www.