Zeray İnşaat A.Ş.


RESİM YÜKLENİYOR
Yetkili
Zeray
Telefon
0 262 444 91 41 / Faks: 0 262 444 91 41 / GSM:
Adres
Gültepe Mahallesi , Miralay Mümtaz Caddesi. No:1 İzmit / KOCAELİ
E-Posta
zeray@zerayinsaat.com.tr
Web Adresi
http://zerayinsaat.com.tr
İlanlar
İlanları Gör
 3173 görüntüleme
Teklif Al

Kategoriler

Firma Hakkında

Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla Zeray İnşaat A.Ş., pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Zeray İnşaat A.Ş.'in değişmez ilkeleri arasında.

Zeray İnşaat A.Ş., geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Kocaeli'nin geleceğine yatırım yapıyor. Zeray İnşaat yaşama değer katmak için iş başında...

Alışılmışın dışında projeleriyle Zeray İnşaat A.Ş., şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var.

Zeray İnşaat A.Ş.doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip.

Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var...Yaşam kalitesini arttıran, gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon...

Zeray İnşaat A.Ş., misyonuyla sektörde fark yaratıyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla Zeray İnşaat A.Ş., yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyor. Gerçekleştirdiği büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor. Eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunan Zeray İnşaat A.Ş., Türkiye'de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor.

Bu özel misyonuyla Zeray İnşaat A.Ş., hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.


 FİRMANIN ŞUBELERİ

Merkez

Firma
Zeray İnşaat A.Ş.
 Adres
Gültepe Mahallesi , Miralay Mümtaz Caddesi. No:1
İzmit / KOCAELİ
 Telefon
0 262 444 91 41 /
 Web
http://zerayinsaat.com.tr