Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1
Firma
Lider Sistem Mühendislik
Yetkili
Ömer Yasir Bağmancı
Telefon
0 312 ... .. .. / 0 532 ... .. ..
Adres
Gazi Ünv. Gölbaşı / ANKARA
Marka
Yangın Algılama ve Uyarı Sistemleri
Kategori
Yangın Söndürme Sistemleri ve Hizmetler, Yangın Algılama ve Erken Uyarı Sistemleri
Tarih
03 Nis 2021
663 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Yangın Algılama Sistemleri, en yeni akıllı teknolojik cihazlar kullanılarak keşif, ölçümleme, analiz ve raporlama işlemleri uzman mühendislik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğe uygun ve uluslararası normlarda NFPA, EN(ISO), FM GLOBAL, API, IP, GOST, TS EN-5414 ve/veya NFPA 72’ye uygun uygulama standartları baz alınarak sistem tasarımı yapılır. Merkezi Sisteme Entegreli Yangın İhbar Sistemleri için Lider Sistem Mühendislik'e başvurabilirsiniz.

Hastane, konut, depo, avm, otel, okul, mağaza, sanayi yapıları gibi alanlarda Entegre Tesis Yönetimi, proje tasarımı, tesisat montaj, taahhüt işleri ve periyodik bakım hizmetlerini uzman kadromuzla projenizi her adımda denetleyerek sizlere sunuyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye'ye alanında uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen iletişim kanallarımızı kullanınız. En uygun çözümlerle size yardımcı olalım.

Yangın Algılama Sistemi Nedir?

Nerelerde, Neden Kullanılır ?

Yangın algılama sistemleri, yangın söndürme sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Yangın algılama sistemi ile sisteme sinyal gönderilir. Yangın söndürme sisteminde kurgulamış olduğunuz olması gereken senaryo veya senaryolara göre sisteminiz devreye girer ve sizlerin güvenliğini sağlarız.

Yangın Algılama Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Konutlar hariç, kat alanı 400 m2’den fazla olan 2-4 kat arasındaki bütün binalarda, Konutlar hariç, kat sayısı dörtten fazla olan bütün binalarda, Konutlar dahil bütün yüksek binalarda kullanılmalıdır.

Kısacası hayatımızın her noktasında algılama sistemleri kullanılmaktadır.

Keşif ve Projelendirme ve BOQ Hizmeti.

Tesise özel çözümleri sunmak için yanınızdayız.

Hidrolik Hesaplamalar & Sizler için uygun firma önerileri.

Sizler için her detayı düşünüyoruz.

7/24 Destek.

Sizleri cevapsız bırakmıyoruz.

Etiketler:

Akıllı Adresli Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri, Yangın Güvenlik Danışmanlığı, Konvansiyonel Yangın Algılama Sistemleri, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri, Entegre Yönetilebilir Yangın Söndürme Takip Sistemi, Yangın Uyarı Sistemleri