Anahtar Teslim İnşaat İşleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Kaplanlar Yapı Mimarlık
Yetkili
Yaşar Kaplan
Telefon
0 232 782 22 12 / 0 532 177 79 56
Adres
İTOB OSB Mah. 10005 Sk. No:12 Menderes(Cumaovası) / İZMİR
Marka
Anahtar Teslim İnşaat Yapımı
Kategori
İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Anahtar Teslim İnşaat, Komple İnşaat İşleri
Tarih
02 Mar 2024
146 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Mimari Proje, Anahtar Teslim İnşaat Yapımı, Komple İnşaat Yapımı, Anahtar Teslim Villa Yapımı, Kalıp demir beton işçiliği, Kalıp ustalığı, Kaba inşaat yapımı, pompalı - pompasız beton dökümü ve temel izolasyonu gibi konularda bilgi almak için Kaplanlar Yapı Mimarlık'a başvurarak ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İzmir, Manisa, Aydın, Balıkesir, Çanakkale, Muğla, İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Uşak illeri başta olmak üzere fabrika inşaat yapımı, Otel inşaatı, okul yapımı, villa inşaat yapımı, hastane inşaat yapımı, konut kaba ve ince inşaat işleri hizmet verdiğimiz alanlar olarak öne çıkıyor.

Anahtar teslim inşaat taşeronu olarak demir, beton, tuğla, iskele, kum, çakıl, çimento, kalıp gibi ürünleri kendimiz temin ederek malzemeli veya melzemesiz olarak fiyat teklifi veriyoruz.

Güçlü ve Güvenilir Çözüm Ortağı!

Ücretsiz Kaba İnşaat Keşfi!

Daha Düşük İnşaat Maliyeti!

Daha Fazla Uygulama Alanı!

İyi Bir İnşaat İçin Saglam Ekip!

Anahtar Teslim İnşaat İşleri, Fabrika Yapımı, Hafriyat İşleri, Grobeton Uygulaması, Beton Döküm İşleri, Hazır Şap Uygulama, İnce Beton Uygulamaları, Anahtar Teslim İnşaat, Anahtar Teslim Villa Yapımı için de başvurabilir, İnşaat Mimar ve Mühendisliği alanında uzman, titiz ve kaliteli teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de projelerinize bizimle start verebilirsiniz.