Anahtar Teslim Tadilat


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Senar Mimarlık
Yetkili
Serkan Şimşek
Telefon
0 553 049 50 75 / 0 553 049 50 75
Adres
Ulubat Sk. No:58 Siteler Altındağ / ANKARA
Marka
Anahtar Teslim Dekorasyon
Kategori
İnşaat Taahhüt Hizmetleri, Anahtar Teslim İnşaat, İnşaat Taşeronluk İşleri, Mimarlık ve Mühendislik Hizmetleri, Mimarlık Hizmetleri
Tarih
06 Haz 2021
312 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Anahtar Teslim Temelden Çatıya Dekorasyon ve Mimari Tasarım Hazırlanması hakkında bilgi almak, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - uygulama çalışmaları için Senar Mimarlık'a başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Anahtar Teslim Tadilat, İnşaat Taahhüt işleri, Mimari Eskiz Çizimlerinin Hazırlanması, Konsept Mimari Proje Tasarımı, Mimari Ön Proje Çizilmesi, Mimari Avan Proje Hazırlanması, Mimari Uygulama Projesi gibi, her türlü özel tasarım gerektiren projelerinize alternatif çözümler üretiyoruz. Mimarlık ve Mühendislik projeleriniz için her türlü bilgi ve dokümana teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa illeri başta olmak üzere muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki Mimari Projeye bizimle start verebilirsiniz.

Etiketler:

Anahtar Teslim Ev Tadilatı, Komple İş Yeri Ofis Tadilatı, Banyo Dekorasyon, Küçük Ofis Dekorasyonları, En Şık Ofis Tasarımları, Ahşap Ofis Dekorasyon, Mimari Çizim ve Proje, Otel Odası Dekorasyonu, Otel Mobilyaları, Otel Odası Konseptleri, Butik Otel Mobilyaları Otel Proje Çizimi