Boru İzolasyon ve Saç Kaplama Uygulamaları


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 337 27 07 / 0 532 644 81 27
Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Endüstriyel İzolasyon Ve Sac Kaplama
Kategori
Isıtma Sistemleri, Soğutma Sistemleri
Tarih
09 Mar 2022
396 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Boru Sac Kaplama Uygulamaları, Boru İzolasyonu, Flex Kaplama, Endüstriyel Sistem Kurulumu, Bakım Hizmetleri, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri hakkında bilgi almak, fabrika, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Tesisat İzolasyon Sistemleri, Endüstriyel Borulama ve Proses İmalat işleri, Havalandırma, Mekanik ve Isıtma ve Soğutma Projeleri gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

TSE ve İSO Kalite Belgeli Endüstriyel İzolasyon, Mekanik Tesisat İzolasyonu ve Teknik Mühendislik gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Galvaniz Boru Sac Kaplama, Tesisat İzolasyon Sistemleri, Boru ve Tank İzolasyonu, Proses Isıtma Çözümleri, Alt Yapı Uygulama İşleri, Havalandırma Sistemleri Periyodik Kontrol, Endüstriyel Isıtma Sistemleri, Mekanik Tesisat, Chiller Isıtma ve Soğutma, Elektrikli Isıtma, VRV ve VRF Klima Sistemleri,Havalandırma kanalı, Hücreli Fanlar, Klima Santralleri, Isı Geri Dönüşüm, Jetcap, Filtreleme Elemanları