Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 337 27 07 / 0 532 644 81 27
Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Çelik Konstrüksiyon Sistemleri İmalatı
Kategori
Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon Ev, Çelik Konstrüksiyon Villa, Çelik Konstrüksiyon Fabrika, Çelik Konstrüksiyon Uzay Kafes Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon Ofis, Çelik Konstrüksiyon Prefabrik, Çelik Konstrüksiyon Depo, Çelik Konstrüksiyon Garaj, Çelik Konstrüksiyon Köprü, Çelik Konstrüksiyon Bina
Tarih
09 Mar 2022
299 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Çelik Konstrüksiyon Sistemleri İmalatı, Montaj ve Bakım Hizmetleri, Anahtar Teslim Çelik Yapı Uygulamaları hakkında bilgi almak, prefabrik ev, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Çelik Fabrika, Endüstriyel Tesis Projeleri, Hangar ve Depo gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

Prefabrik Yapı ve İnşaat Mühendisliği gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon Bina, Depo, Ev, Çelik Konstrüksiyon Fabrika, Garaj, Köprü, Ofis, Prefabrik, Çelik Konstrüksiyon Uzay Kafes Sistemleri, Çelik Konstrüksiyon Villa