Doğalgaz Sistemleri


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Ekura Elektromekanik
Yetkili
Sezer Kartal
Telefon
0 216 266 35 34 / 0 532 264 02 89
Adres
Kısıklı Caddesi No:28 Kat: 1-2 Altunizade Üsküdar / İSTANBUL-ANADOLU
Marka
Doğalgaz Sistemleri
Kategori
Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri, Doğalgaz Sistemleri
Tarih
11 Eki 2023
119 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Endüstriyel Doğalgaz Sistemleri Kurulumu, Montaj ve Bakım Hizmetleri, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Sıhhi Tesisat Sistemleri ve Mekanik Malzeme Satışı hakkında bilgi almak için Ekura Elektromekanik'e başvurarak ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Kocaeli ve İzmir başta olmak üzere fabrikalar, endüstriyel yapılar, yurtlar, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri, sağlık tesisleri, konutlar, alışveriş merkezleri, villalar ve oteller hizmet verdiğimiz kurumlar olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz Keşif!

Daha Düşük İşletme Maliyeti!

Daha Fazla Uygulama Alanı!

Daha İyi Bir Yasam İçin Konfor Saglayan Dizayn!

Anahtar Teslim Yeni Nesil Isıtma Sistemleri, Mekanik Tesisat işleri için de başvurabilir, Endüstriyel Otomasyon Sistemleri ve Mühendislik alanında uzman, titiz ve kaliteli teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı muhtelif bölgelerde yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de projelerinize bizimle start verebilirsiniz.

Etiketler:

Merkezi Doğalgaz Sistemleri, Fabrika Doğalgaz Sistemleri, Yeni Nesil Isıtma Sistemleri, Doğalgaz Tesisatı, Endüstriyel Isıtma Sistemleri, Isıtma Soğutma Sistemleri, Merkezi Klima Sistemleri (VRF), Havalandırma Kanalı, Klima Santralleri, Isı Geri Dönüşüm, Endüstriyel Klima Sistemleri, Otel Doğalgaz Sistemleri, Hastane Doğalgaz Sistemleri, Okul Doğalgaz Sistemleri