Endüstriyel Proses Borulama


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Flutech Enerji ve Mekanik Sistemleri
Yetkili
Kenan Tortum
Telefon
0 212 337 27 07 / 0 532 644 81 27
Adres
Nisbetiye Mah. Gazi Güçnar Sk. Uygur İş Merkezi No:4/5 Beşiktaş / İSTANBUL-AVRUPA
Marka
Proses Borulama ve Mekanik Montaj
Kategori
Isıtma Soğutma Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri, Soğutma Sistemleri, Havalandırma Sistemleri
Tarih
05 Mar 2022
385 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Proses Borulama ve Mekanik Montaj, Endüstriyel Havalandırma Sistemleri Kurulumu, Bakım Hizmetleri, Merkezi Isıtma ve Soğutma Sistemleri hakkında bilgi almak, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, daire, lüks villa, endüstriyel yapı, hizmet tesisleri, eğitim tesisleri ve sağlık tesisleri projelerinizde keşif - mekanik tesisat uygulama çalışmaları için Flutech Mekanik'e başvuralabilirsiniz.

En ekonomik Endüstriyel Borulama ve Proses İmalat işleri, Havalandırma, Mekanik ve Isıtma ve Soğutma Projeleri gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

Proses Borulama İşleri, Profesyonel Havalandırma Teknolojileri ve İklimlendirme Mühendisliği gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana alanında uzman teknik ekiplerimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki projelere bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Havalandırma Sistemleri Periyodik Kontrol, Endüstriyel Isıtma Sistemleri, Mekanik Tesisat, Chiller Isıtma ve Soğutma, Elektrikli Isıtma, VRV ve VRF Klima Sistemleri,Havalandırma kanalı, Hücreli Fanlar, Klima Santralleri, Isı Geri Dönüşüm, Jetcap, Filtreleme Elemanları