Havuz Yapımı


RESİM YÜKLENİYOR
1 TL
Firma
Yıldız Havuz
Yetkili
Mehmet Hayri Akıncı
Telefon
0 216 395 79 64 / 0 532 287 88 52
Adres
Postahane Mahallesi Salih Efendi Sokak No:6/1 Tuzla / İSTANBUL-ANADOLU
Marka
Havuz Yapım ve İmalatı
Kategori
Havuz Sistemleri, Havuz İmalatı, Villa Havuz Yapımı
Tarih
30 Tem 2023
376 Görüntüleme
Teklif Al

Hizmet Detayı

Havuz imalatı, yapım maliyetleri, havuz temel döşemesi ve betonlama süreci, açık ve kapalı yüzme havuzları ile sularının hijyenik şartlara uygunluğu, havuz filtrasyon sistemi kurulumu, bakım hizmetleri hakkında bilgi almak; villa, otel, okul, hastane, konut, inşaat projeleri, lüks villa, endüstriyel yapı, eğitim ve sağlık tesisleri gibi projelerinizde havuz yer keşfi - inşaat uygulama çalışmaları için Yıldız Havuz'a baş vuralabilirsiniz.

En ekonomik yüzme havuzu inşaatı ve sıhhi imalat, havalandırma, havuz suyu ve havuz kimyasalları gibi her türlü özel çalışma gerektiren projelerinize alternatif çözümler geliştiriyoruz.

Standartlara uygun kaliteli işçilik, profesyonel havuz aydınlatma ve havalandırma gerektiren projeleriniz için her türlü bilgi ve dökümana uzman teknik ekibimizi arayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa illeri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışındaki yaptığımız tüm referans projeleri inceleyebilir, siz de hayallerinizdeki yüzme havuzuna bizimle ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Saudi Arabia Havuz, Mısır , Libya , Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Qatar, Katar, Bahrain, Kahire, İskenderiye, Fas, Kazablanka, Sudan , Hartum, Fas, Rabat, Cezayir, Tunus, Ürdün , Amman, Şarm El-Şeyh, Riyad, Doha Sauna, Villa Havuz Yapımı